Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 22/23: 1025
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 74
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 36
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2022/23
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

Zapisy

Aktualnych lub byłych członków MCP informujemy, że przedłużenie członkostwa odbywa się poprzez zalogowanie się w Panelu MCP i wypełnienie formularza przedłużenia. Aby dokończyć proces przedłużenia lub wznowienia członkostwa w MCP, niezbędne jest również dokonanie wpłaty kolejnej składki rocznej, wynoszącej aktualnie 70 zł na cały sezon 2022/23.

Natomiast osoby, które nigdy wcześniej nie były członkami naszego Stowarzyszenia, mogą zgłosić swój akces do MCP poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Następnie konieczne jest opłacenie składki rocznej w wysokości 70 zł zgodnie z wytycznymi otrzymanymi w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia.

Pierwsze 500 osób, które uiszczą składkę (niezależnie czy jest to pierwsza składka danej osoby czy przedłużenie członkostwa), otrzymają w prezencie unikalną flagę MCP celebrującą zdobycie 19 w historii tytułu mistrza Włoch.Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia członkiem Milan Club Polonia mogą zostać wszystkie osoby mające ukończone szesnasty rok życia. W przypadku zapisów na najbliższy sezon do MCP mogą przystąpić osoby urodzone przed 19 sierpnia 2006 roku. Osoby młodsze proszone są o niewypełnianie formularza, gdyż ich rejestracja nie będzie możliwa. Począwszy od sezonu 2011/2012 przyjmujemy również milanistów, którzy nie ukończyli jeszcze 16 lat. Rejestracja takiej osoby jest możliwa tylko na wniosek pełnoletniego członka MCP i może być dokonana w Panelu MCP. Zapisana w ten sposób osoba uzyskuje status "Juniora" i będzie mogła towarzyszyć osobie zgłaszającej w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie.

UWAGA! Dotychczasowi Juniorzy, którzy obchodzili już 16. urodziny, przedłużają członkostwo tak samo jak pełnoprawni Członkowie MCP. Takie osoby prosimy o upewnienie się, że w formularzu zgłoszeniowym wpisany będzie ich adres mailowy, a nie adres osoby, która zgłaszała ich jeszcze jako Juniorów.

Przypominamy, że członkostwo w Milan Club Polonia umożliwia uczestnictwo w wyjazdach na mecze Milanu oraz spotkaniach polskich sympatyków rossonerich organizowanych przez MCP (osoby nie będące członkami nie mają możliwości uczestniczenia w tych imprezach). Każdy członek Milan Club Polonia otrzymuje ponadto legitymację członkowską, która upoważnia do zniżek w sklepach New Milan Point w Mediolanie oraz przy zakupie biletów wstępu do muzeum San Siro. Wszyscy członkowie Milan Club Polonia mogą również liczyć na dofinansowanie udziału w corocznym letnim Zjeździe Członków organizowanym tradycyjnie na przełomie sierpnia i września.

Potwierdzenie rejestracji wysyłane jest na podany w formularzu adres e-mail. Znajdą się tam ponadto dane do wpłaty rocznej składki członkowskiej, której wysokość wynosi 70 zł.


Zapisy trwają do 19 sierpnia 2022 roku.

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka