Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 23/24: 1097
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 84
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 38
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2023/24
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Instrukcja wypełnienia podania o kartę Cuore RN

Cuore Rossonero jest imienną kartą kibica, która jest znakiem przywiązania do barw klubowych i w przyszłości na stałe zastąpi bilet papierowy. Posiadacz tej karty ma być premiowany przez Milan poprzez specjalne punkty, na podstawie których będzie nagradzany ułatwieniami przy pozyskiwaniu biletów. Od obecnego sezonu uprawnia ona również do 15% zniżki na zakupy gadżetów Milanu we wszystkich oficjalnych punktach sprzedaży. Są to między innymi nowo otwarty Milan Megastore, a także Milan Store i San Siro Store.

Karta Cuore Rossonero staje się również niezbędna dla osób, które zamierzają brać udział w wyjazdach na mecze Milanu. Już od tego sezonu w wyjazdowych meczach rossonerich w Serie A ze względów bezpieczeństwa mogą brać udział tylko i wyłącznie osoby posiadające kartę Cuore Rossonero. Korzyści z posiadania tejże karty daje się odczuć coraz częściej także w meczach na San Siro, szczególnie w spotkaniach o najwyższym zainteresowaniu.

Gorąco zachęcamy wszystkich członków MCP do wyrabiania kart Cuore Rossonero, które mogą pomóc w uczestnictwie w wyjazdach na mecze Milanu. Obecnie można wyrabiać je online za pośrednictwem oficjalnej strony Milanu. Po wypełnieniu formularza karta jest wysyłana do Polski na podany adres w ciągu 2-3 tygodni. Poniżej prezentujemy instrukcję jak wypełnić formularz zgłoszeniowy.

1. Po wejściu na stronę https://tickets.acmilan.com/#/product/8060/2996, należy zaznaczyc ”Carta Cuore Rossonero", następnie zaznaczyć ile sztuk chce się zamówić i kliknąć "Acquista".

2. Otworzy nam się nowa strona, gdzie w rubryce Delivery Method musimy wybrać "Spedizione Estero (UE)", po czym należy kliknąć Holder/Visitor Data.

Otworzy nam się kolejna strona, na której trzeba wgrać swoje zdjęcie i wypełnić pozostałe dane.
Aby wgrać zdjęcie należy kliknąć "Selec an image" i odnaleźć na dysku własnego komputera swoje zdjęcie dowodowe. Po wybraniu zdjęcia należy kliknąć "use this image" celem zatwierdzenia.
W dalszej kolejności:
W polu Sex - wybieramy w zależności: M - mężczyzna, F - kobieta.
W polu „First name” wpisujemy – imię
W polu „Family name” wpisujemy – nazwisko
W polu "Birth place" wpisujemy miejsce urodzenia. Jeśli jest to Polska wpisujemy POLONIA.
W polu „Birth date” wpisujemy datę urodzenia – kolejno: dzien/miesiąc/rok.
W polu "Citizenship" wpisujemy POLAND.

3. Następnie przechodzimy do rubryki „CONTACTS”. W zależności od preferowanej formy kontaktu wybieramy e-mail lub phone. Przy wybraniu e-mail wpisujemy swój e-mail, np. jan.kowalski@wp.pl, oraz w polu "Phone" numer telefonu.

4. Następnie przechodzimy do rubryki "Residence adress". W polu "Country" wpisujemy - Poland. W polu "City" wpisujemy miasto, w którym jesteśmy zameldowani. W polu "postal code" podajemy swój kod pocztowy. W polu "Address" podajemu ulicę zameldowania wraz z numerem domu. W polu "No" podajemy numer lokalu/mieszkania.
Następnie przechodzimy do rubryki "Domicile address", by wybrać adres zamieszkania, na który ma być wysłana karta. Jeśli jest on taki sam, jak wpisany wcześniej adres zameldowania, klikamy - copy from previous address. W przeciwnym razie trzeba dokładnie wypełnić adres zamieszkania zgodnie z podanym wyżej harmonogramem.

5. Następnie przechodzimy do rubryki "ID document".
W polu "document type" wybieramy aktualny dokument jakim się posługujemy. Jeśli jest to dowód osobisty, wybieramy Carta d'Identita'. W polu "number" wpisujemy numer i serię dowodu. W polu "issued by" wpisujemy - Comune. W polu „Issue date” wpisujemy datę wydania dokumentu
W polu „Exploration date” wpisujemy datę, kiedy kończy się dany dokument.

Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy - SEND DATA.
5. Jeśli wszystko dobrze wypełniliśmy, zostaniemy przeniesieni na kolejną stronę, gdzie należy kliknąć - CONTINUE, a następnie - Go to full registration.

6. Zostaniemy przeniesieni na kolejną stronę, gdzie w rubryce Accedi con un nuovo account należy kliknąć - Nuova registrazione.

7. Następnie w polu e-mail, należy wpisać swój adres mailowy, a niżej w polu conferma email jeszcze raz go powtórzyć. W polu password ustalamy swoje hasło do nowego konta, a w polu conferma password, wpisujemy te hasło ponownie w celu weryfikacji. Następnie w polu data di nascita wpisujemy datę urodzenia, później w polu nome - imię, oraz w polu cognome - nazwisko. W rubryce Sesso, zaznaczamy M lub F, gdzie M = mężczyzna, F = kobieta. W rubryce Citta di nascita - wpisujemy Polonia. Po wypełnieniu powyższych pól musimy odznaczyć kwadraciki celem potwierdzenia regulaminu. Pierwszy jest obowiązkowy. Po odznaczeniu klikamy w registra un nuovo utente.

8. Na kolejnej stronie w rubryce dati anagrafici sprawdzamy swoje dane i następnie i w polu "lingua" odznaczamy "it" lub "ing". Pole "codice fiscale" zostawiamy puste lub klikamy na nie i wciskamy na klawiaturze przycisk - Tab. System sam powinien przeliczyć nasz kod i go uzupełnić. Następnie w polu telefono podajemy swój numer telefonu. W rubryce indirizzo principale, w polu "strada" wpisujemy ulicę zamieszkania wraz z numerem domu, w polu "num" wpisujemy numer mieszkania. W polu "citta'" wpisujemy miasto zamieszkania. W polu "PR" wpisujemy - PL. W polu CAP wpisujemy kod pocztowy, ale bez kreski. W polu "Paese" wpisujemy Polonia. Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy 0 aggiorna la registrazione. Jeśli nie możemy przejść dalej ponieważ nie jest uzupełnione pole "codice fiscale" należy ponownie kliknąć na nim kursorem myszki, a następnie ponownie kliknąć kursorem na wpisanym przez nas polu wyżej - Polonia. System powinien samodzielnie wprowadzić nasz numer codice fiscale.

10. Następnie w polu "gestisci autorizzazioni, klikamy "vai".

11. W dalszej kolejności ponownie wchodzimy na stronę www.acmilan.com i po prawej, górnej stronie ekranu wybieramy - Accedi MyMilan.

12. Powinniśmy być zalogowani do naszego konta MyMilan i po prawej stronie wybieramy - Abbonamenti e biglietti.

13. Po przejściu na nową strone, w prawym górnym rogu powinno pojawić się nasze nazwisko. Rozwijamy okienko i klikamy "Basket", gdzie znajduje się nasza karta i w polu holder powinny być nasze dane. Jeśli tak jest, klikamy "Continue". W przeciwnym razie należy przejść raz jeszcze wszystkie punkty od 1 do końca 4 i wtedy kliknąć Continue.

14. Następnie w polu Country, wpisujemy Poland. W miejscu City należy wpisać miasto zamieszkania, później w miejscu Postal Code trzeba wpisać kod pocztowy zamieszkiwania. W polu address wpisujemy nazwę ulicy wraz z numerem. W polu „No” wpisujemy numer mieszkania. Następnie nieco niżej w polu e-mail, podajemy jeszcze raz swój email i w polu Phone, numer telefonu. Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy - Continue.

15. W kolejnym okienku przechodzimy do płatności, gdzie: W polu holder należy wpisać imię i nazwisko posiadacza karty, którą będziemy płacić. W polu Card type wybieramy kartę w zależności od tego jaką posiadamy, czyli np. Visa lub Mastercard. W polu card number wpisujemy numer karty na którą czekamy. W polu month wpisujemy miesiąc ważności, w polu year wpisujemy rok ważności karty. W polu security kode podajemy trzy cyferki, które znajdują się zawsze na odwrocie karty płatniczej.

16. Na koniec odznaczamy kwadracik z napisem: I have read and accepted... i klikamy Pay and complete order.

W dalszej kolejności powinniśmy otrzymać informacje o zakończeniu procesu i przygotowaniu przesyłki do wysyłki. Po zapłaceniu powinien przyjść email potwierdzajacy zaplacenie i zgloszenie wyrobienia karty Cuore Rossonero.

Dodano: 2014-10-28

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka