Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 23/24: 1097
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 84
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 38
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2023/24
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zasady rezygnacji i zwrotów

Napotykając co jakiś czas podczas organizacji wyjazdów, spotkań i imprez towarzyszących trudności w postaci rezygnacji pojedynczych osób w ostatniej chwili (co w skrajnych przypadkach powoduje zabranie miejsca osobie, która np. nie miała szczęścia w losowaniu biletu wstępu na mecz), publikujemy zasady rezygnacji i zwrotów opłat wniesionych na poczet uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Milan Club Polonia:

- do 10 dni przed imprezą: zwrot 100% wpłaty
- do 5 dni przed imprezą: zwrot 50% wpłaty
- poniżej 5 dni przed imprezą: brak zwrotu

Ważne: osoby, które nie zostały wylosowane (w przypadku ograniczonej puli biletów na mecz) otrzymują bezwarunkowo pełny zwrot wpłaconej kwoty niezależnie od daty imprezy i daty losowania biletów.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie powyższych zasad usprawni organizację wyjazdów, ograniczy sytuacje rezygnacji w ostatniej chwili i przede wszystkim nie będzie narażać MCP na straty finansowe (np. puste miejsce w autokarze).

Każdą rezygnację należy zgłosić e-mailem (z tego samego adresu, z którego zgłaszana była chęć uczestnictwa) na adres kontakt@milanclubpolonia.pl i jest to jedyna droga służąca do tego celu. W przypadku zgłoszeń 5 (i ponad) dni przed datą wydarzenia, prosimy o podanie numeru rachunku bankowego celem wykonania zwrotu. Wszystkie tego typu e-maile muszą być podpisane imieniem, nazwiskiem oraz numerem legitymacji członkowskiej MCP.

W przypadkach, gdzie będzie to możliwe, MCP będzie próbowało zwrócić przynajmniej część wpłaty nawet w sytuacjach rezygnacji poniżej 5 dni od daty wydarzenia, natomiast ze względu na czynniki niezależne nie może być to zagwarantowane.

Powyższe zasady obowiązują w przypadkach organizacji wydarzenia przez Stowarzyszenie Milan Club Polonia i nie dotyczą ewentualnych wyjazdów/spotkań/imprez nie będących organizowanymi przez Milan Club Polonia, a będącymi jedynie pod patronatem MCP. W takim wypadku obowiązują zasady organizatora danego wydarzenia.

Dodano: 2010-01-09

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka