Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 23/24: 1097
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 91
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 40
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2024/25
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan-Inter

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz Milan - Inter, który odbędzie się w ramach 33. kolejki Serie A 2023/24. Spotkanie zostanie rozegrane na San Siro w Mediolanie, w poniedziałek 22 kwietnia o godzinie 20:45.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 850zł (słownie - osiemset pięćdziesiąt złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP:

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "DERBY”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest 02/04, do godziny 16:00.
W cenę wyjazdu wliczone są: przejazd w obie strony wysokiej klasy autokarem, bilet na mecz oraz ubezpieczenie.

Wyjazd nastąpi w niedzielę 21 kwietnia. Podobnie jak ostatnio, do dyspozycji będą 3 miejsca zbiórki:
1: Golina 62-590 ok. godziny 12:00
2. Łódź - ok. godziny 14:00
3. Katowice/Bytom przy A1 - ok. godziny 16:00

Dokładny czas oraz konkretne miejsce wyjazdu z poszczególnych miast, zostaną podane drogą mailową po zakończeniu zapisów. Przyjazd do Mediolanu przewidywany jest w poniedziałek rano, po czym będzie czas wolny na zwiedzanie Mediolanu, wieczorem mecz i powrót.

Powrót do Polski odbędzie się natychmiast po meczu. Przewidywany czas przyjazdu do Polski to wtorek 23 kwietnia w godzinach popołudniowych. Podobnie jak przy zbiórkach na starcie, wysiąść będzie można w Katowicach, Łodzi oraz Golinie.Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Do wzięcia udziału w wyjeździe NIE JEST potrzebna karta Cuore Rossonero. W chwili obecnej, aby wejść na stadion lub wjechać do Włoch, NIE JEST wymagane posiadanie Green Pass, tj. kodu QR potwierdzającego szczepienie ANI negatywnego testu.Dodano: 2024-03-09

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka