Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 21/22: 622
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 33
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2021/22
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan - Inter

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz Milan - Inter, który odbędzie się w ramach 12. kolejki Serie A 2021/22. Spotkanie zostanie rozegrane na San Siro w Mediolanie, w niedzielę 7 listopada o godzinie 20:45. Zapisy na wyjazd potrwają do piątku 29 października, do godziny 16:00.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 650zł (słownie - sześćset pięćdziesiąt złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP:

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "DERBY”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest piątek 29 października, do godziny 16:00.
W cenę wyjazdu wliczone są: przejazd w obie strony wysokiej klasy autokarem, bilet na mecz oraz ubezpieczenie. Wyjazd nastąpi w sobotę 6 listopada, około godziny 14:00 z Poznania. Powrót do Polski odbędzie się natychmiast po meczu. Przewidywany czas przyjazdu do Poznania to poniedziałek 8 listopada ok. 16:00

Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Do wzięcia udziału w wyjeździe NIE JEST potrzebna karta Cuore Rossonero. Aby wejść na stadion wymagane jest posiadanie Green Pass, tj. kodu QR potwierdzającego szczepienie LUB negatywnego testu, który ważny jest 48h od momentu pobrania materiału do badania.

W praktyce osoby nieszczepione, aby wejść na mecz, muszą wykonać test na COVID nie wcześniej niż sobota 06/11 w dniu wyjazdu lub na miejscu, po przyjeździe do Mediolanu w cenie ok. 20€. Testy można wykonać na Stazione Centrale w Mediolanie, gdzie osoby niezaszczepione w razie potrzeby będą mogły się udać w towarzystwie koordynatora wyjazdu.

Dodano: 2021-10-20

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka