Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Wyjazdy MCP

AC Milan - Celtic Glasgow

2007-03-11

Wyjazd na derby Mediolanu wysoko zawiesił poprzeczkę, a do tego kolejna wyprawa miała być dziesiątą w historii Milan Club Polonia. By godnie uczcić ten skromny jubileusz postanowiliśmy zaczekać na wyniki losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Los przydzielił Milanowi za przeciwnika szkocki Celtic Glasgow, z Maciejem Żurawskim i Arturem Borucem w składzie. Zapadła decyzja - jedziemy.

czytaj całość

AC Milan - Inter Mediolan

2006-10-28

Derby Mediolanu były wyjazdowym celem numer jeden Milan Club Polonia od momentu założenia fan klubu. Ze względu na ogromne zainteresowanie tym spotkaniem we Włoszech każdorazowo napotykaliśmy na problem w postaci braku lub bardzo skromnej puli biletów. Taki stan rzeczy nie mógł jednak trwać wiecznie i w końcu na dwa tygodnie przed jesiennymi derbami A.D. 2006 otrzymaliśmy z AIMC potwierdzenie 40 biletów. Takiej okazji nie mogliśmy przegapić.

czytaj całość

AC Milan - Bayern Monachium

2006-03-08

Po Schalke przyszedł czas na obejrzenie kolejnej niemieckiej drużyny stawiającej czoła Milanowi. Tym razem nie udaliśmy się jednak za naszą zachodnią granicę, lecz do Mediolanu, gdzie w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Milan w pięknym stylu rozprawił się z Bayernem 4:1. Świadkami tego wydarzenia było 37 członków MCP.

czytaj całość

Schalke 04 - AC Milan

2005-09-28

We wrześniu 2005 roku udaliśmy się na pierwszy wyjazd zorganizowany po przyznaniu Milan Club Polonia statusu oficjalnego fan klubu Milanu. Do Gelsenkirchen na spotkanie z Schalke pojechało 25 osób.

czytaj całość

AC Milan - AC Fiorentina

2004-12-12

Na kolejny wyjazd przyszło nam czekać aż do grudnia, jednak jak się okazało cierpliwość popłaciła. Spotkanie z Fiorentiną obfitowało w bramki rossonerich, kończąc się rekordowym wynikiem w historii wyjazdów MCP. Hernan Crespo na dobre zaskarbił sobie sympatię kibiców Milanu, zaś Sheva postawił kropkę nad 'i' udowadniając, że Złota Piłka trafiła w godne ręce.

czytaj całość

AC Milan - AS Roma

2004-05-02

1 maja Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, tego też dnia Milan Club Polonia ponownie ruszył w drogę. Celem niekoniecznie było zweryfikowanie czy sam dowód osobisty wystarczy do przemieszczania się po kontynencie, lecz mecz Milan - Roma, który miał przesądzić o losach mistrzowskiego tytułu. Zanosiło się więc na wspaniałą przygodę.

czytaj całość

Sparta Praga - AC Milan

2004-02-24

Szczęśliwe losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów przyniosło nam rywala w postaci praskiej Sparty. Bliskość stolicy Czech spowodowała, że chętnych na wyjazd nie brakowało, dzięki czemu po raz pierwszy udaliśmy się na Milan autokarem. Bramek niestety na Toyota Arena (podobnie jak celników na przejściach granicznych) nie oglądaliśmy, jednak w naszym gronie trudno było znaleźć osobę niezadowoloną z wyjazdu.

czytaj całość

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka