Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Wyjazdy MCP

AC Milan - Inter Mediolan

2008-09-28

Po zmodyfikowaniu zasad, na podstawie których ustalany był kalendarz rozgrywek piłkarskich we Włoszech, już na starcie nowego sezonu, Serie A mogła uraczyć nas jakimś szlagierem. Los sprawił, że hitem V kolejki - jeszcze wrześniowej - miało być spotkanie Milanu (w roli gospodarza) z Interem. Wielka piłkarska uczta dla fanów obu teamów, ale nie tylko, wszak okraszeni gwiazdami światowego formatu odwieczni rywale wzbudzają zainteresowanie piłkarskiego świata w każdej kolejce - czy to rozgrywek krajowych, czy też międzynarodowych. A gdzie taka piłkarska uczta smakuje najlepiej? Oczywiście tam, gdzie ją serwują. W tym przypadku „w domu” - na San Siro.

czytaj całość

AC Milan - Udinese Calcio

2008-05-23

Celem trzynastego wyjazdu organizowanego przez Milan Club Polonia było obejrzenie meczu Milan – Udinese. Spotkanie to, rozgrywane w ramach ostatniej kolejki Serie A, miało decydować o być albo nie być rossonerich w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Pojechaliśmy do Mediolanu w sile 36 osób, aby obejrzeć wygraną czerwono-czarnych, licząc także na stratę punktów przez Fiorentinę, co dawałoby Milanowi czwarte miejsce w tabeli.

czytaj całość

AC Milan - Arsenal Londyn

2008-03-04

Wyjazdy organizowane przez Milan Club Polonia na rewanżowe spotkania 1/8 Ligi Mistrzów stały się niemal tradycją. Po Bayernie, Celtiku nadszedł czas na Arsenal, lidera angielskiej Premiership. Tym razem udało nam się nieco odbiec od przyjętych zwyczajów, po raz pierwszy w historii wspólnych wyjazdów udaliśmy się do Mediolanu samolotem, a dokładniej rzecz ujmując do Bergamo, miasta zlokalizowanego ok. 40 km od światowej stolicy mody.

czytaj całość

AC Milan - Celtic Glasgow

2007-12-04

Jedenasty już raz Milan Club Polonia podjął się organizacji wyjazdu na mecz Milanu, tym razem - podobnie jak podczas marcowego wyjazdu - wybór padł na Celtic. W czasie dwóch tygodni poprzedzających mecz otrzymaliśmy 41 zgłoszeń od osób chętnych do udziału w wyjeździe. Ostatecznie w wyprawie do świątyni futbolu wzięło udział 39 milanistów, w tym aż osiemnastu, którzy po raz pierwszy wzięli udział w wyjeździe organizowanym przez MCP.

czytaj całość

AC Milan - Celtic Glasgow

2007-03-11

Wyjazd na derby Mediolanu wysoko zawiesił poprzeczkę, a do tego kolejna wyprawa miała być dziesiątą w historii Milan Club Polonia. By godnie uczcić ten skromny jubileusz postanowiliśmy zaczekać na wyniki losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Los przydzielił Milanowi za przeciwnika szkocki Celtic Glasgow, z Maciejem Żurawskim i Arturem Borucem w składzie. Zapadła decyzja - jedziemy.

czytaj całość

AC Milan - Inter Mediolan

2006-10-28

Derby Mediolanu były wyjazdowym celem numer jeden Milan Club Polonia od momentu założenia fan klubu. Ze względu na ogromne zainteresowanie tym spotkaniem we Włoszech każdorazowo napotykaliśmy na problem w postaci braku lub bardzo skromnej puli biletów. Taki stan rzeczy nie mógł jednak trwać wiecznie i w końcu na dwa tygodnie przed jesiennymi derbami A.D. 2006 otrzymaliśmy z AIMC potwierdzenie 40 biletów. Takiej okazji nie mogliśmy przegapić.

czytaj całość

AC Milan - Bayern Monachium

2006-03-08

Po Schalke przyszedł czas na obejrzenie kolejnej niemieckiej drużyny stawiającej czoła Milanowi. Tym razem nie udaliśmy się jednak za naszą zachodnią granicę, lecz do Mediolanu, gdzie w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Milan w pięknym stylu rozprawił się z Bayernem 4:1. Świadkami tego wydarzenia było 37 członków MCP.

czytaj całość

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka