Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Wyjazdy MCP

Schalke 04 - AC Milan

2005-09-28

We wrześniu 2005 roku udaliśmy się na pierwszy wyjazd zorganizowany po przyznaniu Milan Club Polonia statusu oficjalnego fan klubu Milanu. Do Gelsenkirchen na spotkanie z Schalke pojechało 25 osób.

czytaj całość

AC Milan - AC Fiorentina

2004-12-12

Na kolejny wyjazd przyszło nam czekać aż do grudnia, jednak jak się okazało cierpliwość popłaciła. Spotkanie z Fiorentiną obfitowało w bramki rossonerich, kończąc się rekordowym wynikiem w historii wyjazdów MCP. Hernan Crespo na dobre zaskarbił sobie sympatię kibiców Milanu, zaś Sheva postawił kropkę nad 'i' udowadniając, że Złota Piłka trafiła w godne ręce.

czytaj całość

AC Milan - AS Roma

2004-05-02

1 maja Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, tego też dnia Milan Club Polonia ponownie ruszył w drogę. Celem niekoniecznie było zweryfikowanie czy sam dowód osobisty wystarczy do przemieszczania się po kontynencie, lecz mecz Milan - Roma, który miał przesądzić o losach mistrzowskiego tytułu. Zanosiło się więc na wspaniałą przygodę.

czytaj całość

Sparta Praga - AC Milan

2004-02-24

Szczęśliwe losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów przyniosło nam rywala w postaci praskiej Sparty. Bliskość stolicy Czech spowodowała, że chętnych na wyjazd nie brakowało, dzięki czemu po raz pierwszy udaliśmy się na Milan autokarem. Bramek niestety na Toyota Arena (podobnie jak celników na przejściach granicznych) nie oglądaliśmy, jednak w naszym gronie trudno było znaleźć osobę niezadowoloną z wyjazdu.

czytaj całość

Chievo Verona - AC Milan

2003-11-23

Na jesień '03 postanowiliśmy wybrać się do Werony na spotkanie Chievo-Milan. Był to pierwszy wyjazd, przed którym nie musieliśmy się martwić o bilety. Już kilka dni wcześniej kupił je dla nas nasz przyjaciel z Vicenzy - Fulvio. Dzięki temu byliśmy świadkami setnej bramki Shevy w barwach Milanu.

czytaj całość

Borussia Dortmund - AC Milan

2002-12-11

Następnym celem było Monachium i mecz z Bayernem w LM. Niestety, po początkowych deklaracjach sporo osób z różnych przyczyn zrezygnowało i nie udało się skompletować kompletu do busa. Jak się jednak okazało, pojechaliśmy do Niemiec na Ligę Mistrzów! Nie był to Bayern a Borussia Dortmund.

czytaj całość

Slovan Liberec - AC Milan

2002-08-28

Jedną z głównych idei powstania fan klubu i zrzeszenia kibiców Milanu w Polsce, była chęć organizacji wyjazdów na mecze Milanu. I w pełni nam się to udało. Byliśmy w Libercu. Cały koszt imprezy wyniósł niecałe 150 złotych...

czytaj całość

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka