Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 32
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Po wyjeździe na Udinese

2008-05-25

Trzynasty wyjazd w historii Milan Club Polonia przeszedł już do historii. Z jednej strony trzynastka okazała się szczęśliwa, gdyż byliśmy świadkami efektownego zwycięstwa Milanu, setnej bramki Pippo Inzaghiego, a także mogliśmy pożegnać odchodzących wraz z końcem sezonu Cafu i Serginho. Z drugiej osiągnięte zwycięstwo okazało się niewystarczające do zapewnienia sobie udziału w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. W równolegle rozgrywanym spotkaniu Fiorentina okazała się bowiem o jedną bramkę lepsza od Torino. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się relacja z wyjazdu. Wszystkim uczestnikom wyprawy dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

czytaj całość

Relacja z wyjazdu: Milan - Udinese

2008-05-23

Zapraszamy do lektury z relacji z ostatniego w kończącym się sezonie wyjazdu zorganizowanego przez Milan Club Polonia. Byliśmy świadkami meczu z Udinese, który okazał się mieć słodko-gorzki smak: Milan odniósł co prawda efektowne zwycięstwo, z kibicami zebranymi na San Siro pożegnali się Cafu i Serginho, a na dodatek swoją setną bramkę w czerwono-czarnych barwach zdobył Superpippo Inzaghi. W równolegle rozgrywanym spotkaniu Fiorentina pokonała jednak Torino, co oznacza, iż w przyszłym sezonie rossoneri wystąpią w rozgrywkach Pucharu UEFA. Relacja w dziale Wyjazdy MCP.

czytaj całość

Po wyjeździe na Udinese

2008-05-19

Trzynasty wyjazd w historii Milan Club Polonia przeszedł już do historii. Z jednej strony trzynastka okazała się szczęśliwa, gdyż byliśmy świadkami efektownego zwycięstwa Milanu, setnej bramki Pippo Inzaghiego, a także mogliśmy pożegnać odchodzących wraz z końcem sezonu Cafu i Serginho. Z drugiej osiągnięte zwycięstwo okazało się niewystarczające do zapewnienia sobie udziału w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

czytaj całość

Rozpoczynamy zapisy na sezon 2008/09

2008-05-12

Rozpoczynamy zapisy do Milan Club Polonia. Potrwają one do 30 czerwca, w tym samym czasie przyjmowane będą również składki na kolejny sezon od dotychczasowych członków MCP. Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do Milan Club Polonia zachęcamy do nie odkładania tego w czasie: dla pierwszych 99 osób, które zgłoszą swój akces do MCP przewidzieliśmy dodatkowy upominek w postaci odznaki Milanu.

czytaj całość

Nowa odsłona milanclubpolonia.pl

2008-05-12

Dwa i pół miesiąca temu zainaugurowaliśmy działalność strony milanclubpolonia.pl. W międzyczasie kontynuowaliśmy prace nad jej dalszym uatrakcyjnieniem i wzbogaceniem o nowe treści. Z przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji drugą odsłonę strony, na której znajdziecie kilka dodatkowych działów.

czytaj całość

Termin spotkania Milan - Udinese nie ulega zmianie

2008-05-12

Zgodnie z komunikatem Lega Calcio spotkanie 38. kolejki Serie A pomiędzy Milanem a Udinese odbędzie się w niedzielę o godzinie 15.00. Tym samym potwierdzamy informacje na temat miejsca, dnia i godziny wyjazdu na mecz z Udinese zawarte w mailu rozesłanym w dniu wczorajszym do osób zakwalifikowanych na wyjazd.

czytaj całość

Informacja na temat zapisów i wyjazdu na Udinese

2008-05-08

Wszystkie zainteresowane osoby informujemy, iż zapisy do Milan Club Polonia rozpoczną się w przeciągu kilku najbliższych dni i potrwają do końca czerwca.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować wszystkie osoby zakwalifikowane na wyjazd na mecz Milan – Udinese, iż szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu zostaną wysłane na ich skrzynki mailowe (na adresy wskazane przy zapisach do MCP) jeszcze w tym tygodniu.

czytaj całość

Wykaz osób zakwalifikowanych na wyjazd

2008-04-25

Dobiegły końca zapisy na wyjazd na spotkanie Milan - Udinese. Wszystkie osoby, które terminowo dokonały wpłaty zaliczki zostały automatycznie zakwalifikowane na wyjazd. Bilety wykupywane będą w poniedziałek w godzinach popołudniowych, w związku z tym istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa w wyjeździe. Szczegóły w dalszej części wiadomości.

czytaj całość

Kolejne informacje na temat wyjazdu na Udinese

2008-04-23

Trwają zapisy na wyjazd na mecz Milan - Udinese. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z wykazem odnotowanych wpłat oraz informacją o osobach, które pełnić będą rolę koordynatorów wyjazdu z ramienia MCP. Nie jest wykluczone, iż spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 17.05, a nie jak wcześniej informowaliśmy w niedzielę 18.05. Szczegóły w dalszej części wiadomości.

czytaj całość

Wyjazd na mecz Milan - Udinese

2008-04-19

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na spotkanie 38. kolejki Seria A Milan – Udinese. Wszystko wskazuje na to, iż mecz ten może decydować o uczestnictwie rossonerich w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Jednocześnie być może będzie to ostatnia okazja do zobaczenia w akcji i podziękowania za lata gry żywej legendzie Milanu, Paolo Maldiniemu.

czytaj całość

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46]

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka