Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 32
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan-Barcelona

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na szlagierowy mecz piątej kolejki Ligi Mistrzów Milan-Barcelona, który odbędzie się 23 listopada o godzinie 20:45 na San Siro w Mediolanie. Zapisy na wyjazd potrwają do 4. listopada.

Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa, niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 500zł (słownie - pięćset złotych) na konto MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, BARCA”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest piątek 4. listopada, do godz. 16.00.

W cenę wyjazdu wliczone są: przejazd w obie strony, bilet na mecz oraz ubezpieczenie. Wyjazd nastąpi we wtorek 22. listopada z Wrocławia około godziny 16:00.

UWAGA: Posiadacze mini karnetów na Lige Mistrzów, którzy wyrażają chęć skorzystania ze wspólnego środka transportu pokrywają koszt w wysokości 380zł.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

W związku z wymogami dekretu Amato wszystkie osoby nieposiadające karty Cuore Rossonero i dokonujące wpłaty zaliczki proszone są o przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu na adres mailowy kontakt@milanclubpolonia.pl. Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. W temacie maila proszę wpisywać "Wyjazd na Barcę". Skany przesłane zostaną do AIMC, która na tej podstawie wydrukuje imienne bilety. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Dodano: 2011-10-20

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka