Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 32
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na mecz Milan - Udinese

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na spotkanie 38. kolejki Seria A Milan – Udinese. Wszystko wskazuje na to, iż mecz ten może decydować o uczestnictwie rossonerich w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Jednocześnie być może będzie to ostatnia okazja do zobaczenia w akcji i podziękowania za lata gry żywej legendzie Milanu, Paolo Maldiniemu.

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 18 maja o godz. 15.00 na San Siro. Otrzymaliśmy z AIMC potwierdzenie puli 50 biletów. Zapisy na wyjazd potrwają do piątku 25 kwietnia włącznie.

W przypadku, gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa, niż liczba dostępnych miejsc, kwalifikacja na wyjazd zostanie dokonana w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. Ewentualne losowanie będzie miało miejsce w sobotę 26 kwietnia, jego szczegóły podane zostaną do wiadomości na stronie MCP w piątek, po zamknięciu zapisów.

Informacja w zakresie osób, które będą koordynować wyjazd z ramienia MCP podana zostanie w najbliższych dniach.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 350 PLN (słownie: trzysta pięćdziesiąt 00/100) na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Udinese”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest piątek 25 kwietnia, do godz. 16.00.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Całkowity koszt wyjazdu (przejazd autokarem, ubezpieczenie, bilet na mecz) powinien zamknąć się w kwocie 350 PLN. Wyjazd nastąpi z Opola w sobotę 17 maja w godzinach popołudniowych, powrót do Opola w poniedziałek wczesnym popołudniem. Szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu zostaną przesłane oddzielnym mailem osobom zakwalifikowanym do wyjazdu.

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do wyjazdu otrzymają potwierdzenie drogą mailową na adres podany przy zapisach do MCP. W odpowiedzi na tego maila prosimy o przesłanie numer telefonu komórkowego, który ułatwi dalszą komunikację, w szczególności w dniu wyjazdu.

W związku z wymogami dekretu Amato wszystkie osoby dokonujące wpłaty zaliczki proszone są o przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu na adres mailowy dezali@acmilan.pl. Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. Skany przesłane zostaną do AIMC, która na tej podstawie wydrukuje imienne bilety. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

W przypadku osób, które uczestniczyły w dwóch ostatnich wyjazdach (Celtic, Arsenal) nie ma potrzeby przesyłania skanu dokumentu.

Dodano: 2008-04-19

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka