Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 21/22: 622
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 33
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2021/22
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Anfield!

Milan Club Polonia informuje, że w wyniku ostatnich zmian wprowadzonych przez UEFA i tym samym otwarcia w ostatniej chwili sektorów gości, istnieje możliwość nabycia biletów na mecz pierwszej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Milanem, który rozegrany zostanie na Anfield Road 15 września 2021, o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań rozgrywanych w Anglii, oraz w związku z organizacją "na ostatnią chwilę", Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Liverpoolu na własną rękę. Na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator.

Ze względu na nietypowy charakter meczu i absolutny brak czasu, zapisy potrwają tylko 1 dzień.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 325zł (słownie - trzysta dwadzieścia pięć złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Powyższy koszt jest przewidywanym kosztem biletu na mecz.Na wpłaty czekamy do czwartku 9 września do godziny 16:00. Decydować będzie data zaksięgowania środków na koncie MCP. W związku z brakiem czasu, prosimy o dokonywanie przelewów błyskawicznych!

Wszystkie osoby dokonujące wpłatę proszone są również o przesłanie drogą mailową informacji, czy dana osoba planuje wybrać się na mecz z Polski, czy z Wysp Brytyjskich. Zgłaszający się proszeni są także o potwierdzenie aktualnego numeru telefonu. Informację prosimy przesyłać na adres kontakt@milanclubpolonia.pl.

Miejsce zbiórki i pozostałe szczegóły zostaną ustalone w późniejszym terminie, a informacje te roześlemy do uczestników drogą mailową.

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową kontakt@milanclubpolonia.pl.

Dodano: 2021-09-08

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka