Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 20/21: 567
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 33
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2020/21
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

MCP liczy 567 osób!

Uprzejmie informujemy, że Milan Club Polonia w sezonie 2020/21 liczyć będzie 567 osób!Mimo panującej na świecie pandemii, zamkniętych stadionów i ograniczeń, które powodują między innymi brak możliwości zrzeszania się czy też organizowania wspólnych wyjazdów, uznajemy ten wynik za bardzo dobry i jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim, którzy zdecydowali się przedłużyć członkostwo na ten bardzo ciężki i niepewny sezon. Postaramy się w przyszłości lojalnie odwdzięczyć. Z niecierpliwością czekamy na otwarcie stadionów i możliwość ponownych spotkań we wspólnym gronie.

Ten znakomity wynik jest kontynuacją wielkiego przywiązania polskich fanów Milanu, którzy każdego roku udowadniają włodarzom klubu swoją olbrzymią miłość i oddanie czerwono-czarnym barwom. Milan Club Polonia od lat cieszy się wielkim uznaniem i budzi szacunek w całej Europie ze względu na ogromną liczbę członków, która jest z klubem niezależnie od panujących czasów i od wyników.

Na co dzień zaś zapraszamy wszystkich na FORUM DYSKUSYJNE oraz na www.facebook.com/milanclubpolonia, gdzie można porozmawiać z fanami AC Milan zrzeszonymi w naszym fan klubie oraz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia.

Z wysyłką legitymacji ruszymy prawdopodobnie na początku listopada, o czym poinformujemy w oddzielnym komunikacie. Do zobaczenia podczas wspólnych wyjazdów i imprez, które mamy nadzieje będą mogły szybko do nas wrócić.Dodano: 2020-10-01

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka