Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Karta Cuore Rossonero taniej dla członków MCP

Milan Club Polonia informuje, iż członkowie MCP mogą nabyć nową kartę Cuore Rossonero na preferencyjnych warunkach. Wszystkie karty Cuore Rossonero wyrabiane w zeszłym sezonie, straciły swą ważność w dniu 30/06/2019, natomiast karty zaczynające się numerami ERN oraz pierwsze karty Cuore Rossonero, wyrabiane w MCP 10 lat temu, jedyne które były bez zdjęcia, również są nieważne.

Obecnie nowa karta Cuore Rossonero jest ważna przez 4 lata, a koszt jej wyrobienia to 20€ plus wysyłka z Polski do Włoch. Członkowie Milan Club Polonia za pośrednictwem MCP, mogą to zrobić w cenie 15€ unikając również drogich kosztów wysyłki z Włoch do Polski wynoszących 13€.

Aby zgłosić chęć wyrobienia karty Cuore Rossonero, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 85zł (słownie - osiemdziesiąt pięć złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP:

Dodatkowo konieczne jest przesłanie drogą mailową skanu dowodu osobistego z dwóch stron oraz zdjęcia dowodowego na adres artur.mokosa@milanclubpolonia.pl.
Skany dokumentów należy przesyłać w formacie .jpg lub .jpeg a w tytule wiadomości należy wpisać "Cuore Rossonero". Pliki powinny być nazwane w formie "dowod1/2", "nazwisko_foto". INNE FORMATY PLIKÓW NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!

Na wpłaty i dokumenty czekamy do 26 lipca 2019, do godziny 16:00.

Dla osób, których karty zginęły lub rozmagnesowały się, istnieje również możliwość wyrobienia nowej karty Cuore Rossonero. Osoby takie proszone są również o wpisanie starego numeru karty Cuore Rossonero.

Cuore Rossonero jest imienną kartą kibica, która jest znakiem przywiązania do barw klubowych i w przyszłości na stałe zastąpi bilet papierowy. Posiadacz tej karty jest premiowany przez Milan poprzez specjalne punkty, na podstawie których jest nagradzany ułatwieniami przy pozyskiwaniu biletów. Dodatkowo karta ta uprawnia również do 10% zniżki na zakupy gadżetów Milanu we wszystkich oficjalnych punktach sprzedaży. Jest to między innymi Milan Megastore, a także Milan Store, San Siro Store oraz nowy sklep w Casa Milan.

Karta Cuore Rossonero ułatwia także pozyskiwanie biletów na najważniejsze mecze Milanu, ponieważ sprzedaż biletów w pierwszej fazie odbywa się właśnie tylko dla posiadaczy tejże karty. Dodatkowo jest ona konieczna do uczestnictwa w niektórych wyjazdach na mecze wyjazdowe Milanu, jak np. do Turynu na mecz z Juventusem.Dodano: 2019-07-04

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka