Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

5. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu

Milan Club Polonia, został zaproszony na "5. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu", który w tym roku odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2019, a gospodarzem tegorocznej edycji będą Węgrzy, a konkretniej - Budapeszt.

Całość imprezy będzie trwała 3 dni i uczestniczyć w niej mogą również osoby, które nie będą brały udziału w samym turnieju. Jak co roku, będzie więc to znakomita okazja do nawiązania znajomości z członkami innych europejskich fan klubów Milanu, a także do relaksu i wypoczynku w stolicy Węgier.

Uczestnicy imprezy będą ulokowani w 4* hotelu Danubius Arena położonym przy samym Ferenc Puskas Arena. Hotel znajduje się również bardzo blisko stacji metra, z której w kilka minut można dojechać do ścisłego centrum Budapesztu. Zakwaterowanie będzie w pokojach 2-osobowych. Więcej informacji na temat hotelu znajdziecie na podanej wyżej stronie internetowej.

PROGRAM IMPREZY

PIĄTEK 21/06/2019:
Samodzielny przyjazd do Budapesztu i zameldowanie się w hotelu.

SOBOTA 22/06/2019:
Po śniadaniu odbędzie się 5. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu, który zostanie rozegrany na terenach kompleksu sportowego BME Sport Center, 1117, Budapest, Bogdánfy u.6.

Na miejscu dostępny będzie serwis barowy posiadający w ofercie: wodę, piwo, napoje gazowane oraz drinki, piwa kraftowe i węgierskie specjalności kulinarne. Podczas turnieju o dobrą zabawę będzie dbał również DJ.

Wieczorem odbędzie się specjalna kolacja wraz z ceremonią wręczenia nagród oraz specjalna loteria, podczas której do wygrania będą różnorodne oficjalne gadżety Milanu. Kolacja odbędzie się w pięknie położonej miejscowości Etyek oddalonej o 30 km od Budapesztu, a wspólny przejazd zapewniony będzie przez organizatora imprezy. Podczas kolacji czas umilał będzie również węgierski pianista Kalman Cseki

NIEDZIELA 23/06/2019
Śniadanie oraz wykwaterowanie uczestników imprezy.

Całkowity koszt imprezy wynosi 570 zł (słownie: pięćset siedemdziesiąt złotych). W opłacie zawierają się:
- dwa noclegi w pokoju dwuosobowym
- dwa śniadania i kolacja

UWAGA: W przypadku gdyby ktoś chciał zameldować się w hotelu wcześniej lub też zostać dłużej, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy na adres: kontakt@milanclubpolonia.pl celem sprawdzenia dostępności miejsc.

Dzieci do lat 12 – gratis, istnieje możliwość dostawienia łóżka w pokoju.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz udział zawodników w samym turnieju.

Termin zakończenia zapisów ustalony został na czwartek 25 kwietnia 2019. Do tego czasu środki muszą być na koncie MCP.

Aby zapisać się na imprezę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać opłaty w kwocie 570 zł na konto przesłane w mailu potwierdzającym zgłoszenie na 5. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu.


Zawodnicy, którzy będą reprezentowali na turnieju Milan Club Polonia, zostaną wyselekcjonowani przez kapitana drużyny MCP, w oparciu o uczestnictwa we wcześniejszych turniejach fan klubów drużyn zagranicznych oraz turniejach krajowych i na zlotach MCP. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w imprezie również osoby, które nie będą brały udziału w turnieju.

Informujemy, że obecnie z Warszawy do Budapesztu latają między innymi tanie linie WizzAir lub polskie linie lotnicze LOT. W razie potrzeby, dla osób chętnych możemy także zorganizować wspólny przejazd busami do Budapesztu i z powrotem. Szczegółowe informacje zostaną ustalone na forum pomiędzy zainteresowanymi osobami. Chętni, którzy chcą wziąć aktywny udział w turnieju i reprezentować na nim MCP, proszeni są o kontakt z kapitanem drużyny MCP na FORUM lub pod adresem slask@milanclubpolonia.pl.

Relacje z turniejów w poprzednich latach

2018 - MIEJSCE: LJUBLJANA, SŁOWENIA. Zwycięzca - Milan Club Hungary
2017 – MIEJSCE: RIVA DEL GARDA, WŁOCHY. Zwycięzca - Milan Club Macedonia
2016 – MIEJSCE: POLSKA, ŁÓDŹ. Zwycięzca - Milan Club Polonia
2015 – MIEJSCE: SŁOWACJA, ŽARNOVICA. Zwycięzca - Milan Club PoloniaDodano: 2019-04-17

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka