Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Dudelange - Milan

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Europy, Dudelange - Milan, który odbędzie się 20 września o godzinie 21:00, na stadionie Josy Barthel w Luksemburgu. Zapisy na wyjazd potrwają do środy 12/09 do godziny 16:00

Ze względu na charakter spotkania oraz krótki okres czasu na organizację, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć na miejsce zbiórki na własną rękę, a na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator. Miejsce zbiórki zostanie podane w wiadomości mailowej na pare dni przed meczem i będzie trzeba tam się stawić najpóźniej na 4 godziny przed meczem.

W chwili obecnej do Luksemburga najlepiej jest się dostać własnymi autami lub samolotem do Charleroi tanimi liniami Wizzair z Warszawy i później przedostać się do Luksemburga autobusem. Zachęcamy także do zgłaszania na forum informacji na temat formy wyjazdu do Luksemburga oraz osób, które będą chciały dojechac własnymi samochodami, tak by ułatwić przejazd innym i podróżować razem w grupie.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty kwoty w wysokości 120zł (słownie – sto dwadzieścia złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP.

W cenę wyjazdu wliczone są: bilet na mecz oraz ubezpieczenie w trakcie pobytu w Luksemburgu.
Cena nie obejmuje kosztów dojazdu.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, „DUDMIL”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest środa 12/09 do godziny 16:00.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Wszystkie osoby dokonujące wpłatę proszone są również o przesłanie drogą mailową informacji w jaki konkretnie sposób zamierzają dostać się na miejsce zbiórki i kiedy tam dotrą oraz na jak długo planują zostać. W TEMACIE MAILA PROSIMY O WPISANIE „LUKSEMBURG”. Informacje prosimy przesyłać na adres: kontakt@milanclubpolonia.pl

Przypominamy, że w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową – kontakt@milanclubpolonia.pl

!!! DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYJEŹDZIE NIE JEST WYMAGANA KARTA CUORE ROSSONERO !!!

Dodano: 2018-09-08

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka