Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Sassuolo - Milan

Milan Club Polonia informuje, że istnieje możliwość zapisania się na wyjazd na mecz 36. kolejki Serie A Sassuolo - Milan, który odbędzie się w niedzielę 17 maja o godzinie 12:30 na Mapei Stadium w Reggio Emilia. Zapisy na wyjazd potrwają do piątku 8 maja 2015.

W związku z tym, iż Milan rozgrywa ten mecz na wyjeździe, jest on dostępny tylko i wyłącznie dla posiadaczy kart Cuore Rossonero. Osoby, które nie posiadają karty Cuore Rossonero nie mogą uczestniczyć w danym wyjeździe.

Wyjazd jest organizowany w oparciu o prywatny wyjazd członków MCP z Warszawy, którzy wybierają się na mecz wynajętym 9-osobowym busem. Informujemy, że przy zebraniu 8 lub 9 kolejnych osób, istnieje możliwość wynajęcia drugiego busa. Busem będą kierowali członkowie MCP, a zaletą tego rozwiązania jest fakt, że przy zebraniu większej ilości członków z danego regionu, trasę przejazdu przez Polskę można ustalić w oparciu o miejsce zamieszkania wyjazdowiczów.

Całkowity koszt wyjazdu, łącznie z biletem na mecz, w przypadku wynajęcia wspomnianego busa przy 9 osobach, nie powinien przekroczyć kwoty 460 zł na osobę. Wszystkich chętnych na przejazd busem zapraszamy do dyskusji na forum MCP.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na ten mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 460zł (słownie - czterysta sześćdziesiąt złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Podana cena zawiera przewidywany maksymalny koszt biletu na mecz.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "SASSUOLO". Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest piątek 8 maja do godz. 16:00. Milan Club Polonia zastrzega sobie prawo do skrócenia terminu zapisów w przypadku restrykcji oraz ograniczeń czasowych ze strony Lega Calcio lub włoskiej policji.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową roman.sidorowicz@milanclubpolonia.pl.

Dodano: 2015-05-02

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka