Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 812
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na mecz Milan - Celtic

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów Milan – Celtic. Będzie to jubileuszowy, dziesiąty wyjazd MCP. Mecz rozegrany zostanie w środę 7 marca o godz. 20.45. Na chwilę obecną dysponujemy 50 biletami. W sytuacji, gdyby zainteresowanie było większe i uzasadniało z ekonomicznego punktu widzenia wynajęcie drugiego autokaru, podjęte zostaną starania o zwiększenie puli biletów.

W przypadku, gdy ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa, niż liczba miejsc, kwalifikacja na wyjazd zostanie dokonana w oparciu o przyjęty przed dwoma dniami Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. Jednocześnie informujemy, iż w związku z tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w wymaganym czasie nie będziemy jeszcze dysponować programem losującym, o którym mówi Regulamin, Zarząd MCP zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia - wyjątkowo przy tym jednym wyjeździe - losowania metodą tradycyjną, z bieżącą prezentacją wyników na kanale irc #milan.pl. Osobą, która przeprowadzi losowanie będzie Prezes Zarządu Milan Club Polonia, Michał Wrona. Dokładny termin przeprowadzenia losowania zostanie podany do publicznej wiadomości (jako news na stronie oraz na forum w temacie poświęconym wyjazdowi) co najmniej 24 h przed rozpoczęciem losowania.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 350 PLN na rachunek bankowy MCP:
Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie 24 1500 1142 1211 4006 6715 0000 MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Celtic”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest środa 21 lutego.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Całkowity koszt wyjazdu (przejazd, ubezpieczenie, bilet) nieznacznie powinien przekroczyć wspomnianą kwotę 350 PLN. Bilety w cenie 38,5 EUR (+ opłata manipulacyjna AIMC) uprawniać będą do wejścia na I krąg trybuny niebieskiej. Wyjazd nastąpi z Opola we wtorek 06.03 w godzinach wieczornych (ok. 20-21, dokładna godzina podana zostanie wraz ze szczegółowymi informacjami odnośnie wyjazdu, jakie mailem otrzyma każdy z zakwalifikowanych uczestników), powrót w czwartek w godzinach popołudniowych/wczesnym wieczorem.

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do wyjazdu otrzymają potwierdzenie drogą mailową na adres podany przy zapisach do MCP. W odpowiedzi na tego maila prosimy o przesłanie numer telefonu komórkowego, który ułatwi dalszą komunikację, w szczególności w dniu wyjazdu.

Dodano: 2007-02-14

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka