Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan-Real

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na szlagierowy mecz czwartej kolejki Ligi Mistrzów Milan-Real Madryt, który odbędzie się 3 listopada o godzinie 20:45 na San Siro w Mediolanie. Do rozdysponowania posiadamy 38 biletów. Zapisy na wyjazd potrwają do poniedziałku 26 października.

W przypadku, gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa, niż liczba dostępnych miejsc, kwalifikacja na wyjazd zostanie dokonana w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę w wysokości 420 PLN (słownie: czterysta dwadzieścia złotych) na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Real”. Osoby, które nie posiadają jeszcze legitymacji wpisują numer zgłoszeniowy. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest poniedziałek 26 października, do godz. 16.00.

Kwota obejmuje przejazd w obie strony, bilet na mecz oraz ubezpieczenie. Wyjazd nastąpi z Wrocławia w poniedziałek 2 listopada. Dokładna godzina zostanie podana nieco później.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

W związku z wymogami dekretu Amato wszystkie osoby dokonujące wpłaty zaliczki proszone są o przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu na adres mailowy roman.sidorowicz@milanclubpolonia.pl. Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. W temacie maila proszę wpisywać "Wyjazd na Real". Skany przesłane zostaną do AIMC, która na tej podstawie wydrukuje imienne bilety. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Dodano: 2009-10-12

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka