Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 23/24: 1097
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 84
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 38
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2023/24
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

REKORD

Z wielką radością informujemy, że Milan Club Polonia pobił rekord pod względem ilości zrzeszonych członków. W sezonie 2022/23 nasze Stowarzyszenie liczyć będzie aż 1025 osób!Tym samym pobiliśmy dotychczasowy rekord z sezonu 19/20, kiedy to MCP liczyło 933 osoby.

Ten znakomity wynik jest kontynuacją wielkiego przywiązania polskich fanów Milanu, którzy każdego roku udowadniają włodarzom klubu swoją olbrzymią miłość i oddanie czerwono-czarnym barwom. Milan Club Polonia od lat cieszy się wielkim uznaniem i budzi szacunek w całej Europie ze względu na ogromną liczbę członków, która w tym sezonie będzie największa w historii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wciąż utożsamiają się z Milan Club Polonia i zapisały się na nowy sezon, aby wspólnie szerzyć dobre imię naszego zespołu. Witamy również bardzo pokaźną liczbę nowych członków i mamy nadzieję, że wszyscy będą aktywnie uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia.

Na co dzień zaś zapraszamy wszystkich na FORUM DYSKUSYJNE oraz na www.facebook.com/milanclubpolonia, gdzie można porozmawiać z fanami AC Milan zrzeszonymi w naszym fan klubie oraz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia.Do zobaczenia podczas wspólnych wyjazdów. MCP on tour!Dodano: 2022-09-15

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka