Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 21/22: 622
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 33
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2021/22
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan - Liverpool

Milan Club Polonia informuje, że istnieje możliwość pozyskania biletów na mecz 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzow, Milan - Liverpool, który odbędzie się na San Siro w Mediolanie 7 grudnia 2021 o godzinie 21:00.

Ze względu na panujący spory wzrost zachorowań na Covid-19 oraz wiążące się z tym obostrzenia, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Mediolanu na własną rękę. Na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 140zł (słownie - sto czterdzieści złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Powyższy koszt jest promocyjnym kosztem biletu na sektor Curva Sud dostępnym tylko i wyłącznie dla członków MCP.Na wpłaty czekamy do piątku 26/11 do godziny 16:00. Decydować będzie data zaksięgowania środków na koncie MCP.

Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Wszystkie osoby dokonujące wpłatę proszone są również o przesłanie drogą mailową informacji, w jaki sposób, jakim lotem i kiedy dokładnie przyjedzie do Mediolanu. Zgłaszający się proszeni są także o potwierdzenie aktualnego numeru telefonu. Informację prosimy przesyłać na adres kontakt@milanclubpolonia.pl.

Miejsce zbiórki i pozostałe szczegóły zostaną ustalone w późniejszym terminie, a informacje te roześlemy do uczestników drogą mailową.

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon.

Do wzięcia udziału w wyjeździe NIE JEST potrzebna karta Cuore Rossonero. Aby wejść na stadion wymagane jest posiadanie Green Pass, tj. kodu QR potwierdzającego szczepienie LUB negatywnego testu, który ważny jest 48h od momentu pobrania materiału do badania.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową kontakt@milanclubpolonia.pl.

Dodano: 2021-11-19

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka