Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Zloty Milan Club Polonia

Wspólne oglądanie Finału LM

2007-05-23

Mając na uwadze coraz bardziej popularne spotkania w większych gronach przy okazji meczów Milanu, postanowiliśmy zorganizować pod egidą Milan Club Polonia wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów.

W tym celu wybrane zostały cztery miasta: Gdańsk, Poznań, Warszawa i Kraków, które w przekroju całego sezonu przejawiały dużą aktywność w zakresie spotkań, a z drugiej strony położone są w różnych częściach kraju. Przyświecała nam bowiem idea, by każdy miał stosunkowo blisko do jednego z wybranych miast. W efekcie wspólne oglądanie finałowych zmagań zebrało ok. 200 fanów Milanu

czytaj całość

VII zlot MCP

2006-08-25

VII Zjazd Członków Milan Club Polonia, który odbył się w dniach 25-27 sierpnia 2006 roku, z dwóch względów miał wyjątkowy charakter: miał miejsce w roku 5-lecia MCP, a ponadto był zjazdem wyborczym, w trakcie którego wybrane zostały nowe władze stowarzyszenia.

Nim jednak to nastąpiło był czas na wspólną zabawę i integrację polskich milanistów.

czytaj całość

VI zlot MCP

2005-08-26

W dniach 26-28 sierpnia 2005 roku miał miejsce szósty zjazd Milan Club Polonia. Tym razem nie towarzyszyło mu spotkanie Milanu, więc w zamian zaproponowaliśmy uczestnikom zjazdu grę w paintballa.

Tradycyjnie zagraliśmy również w piłkę, po raz pierwszy w formie turnieju, a także odwiedziliśmy kilka krakowskich lokali. W zjeździe udział wzięło dwóch gości z zagranicy - Jan i Jarda.

czytaj całość

Wspólne oglądanie Finału LM

2005-05-28

Dwa lata po pamiętnym finale w Manchesterze ponownie mieliśmy możliwość spotkać się przy okazji finału Ligi Mistrzów z udziałem Milanu. Los tym razem rzucił finalistów do Stambułu, a fanów Milanu w Polsce do Krakowa, a także kilku innych miast.

czytaj całość

V zlot MCP

2004-08-20

W dniach 20-22 sierpnia 2004 r. odbył się V zjazd MCP. Po raz kolejny miejscem spotkania był Kraków. Głównym punktem było oczywiście wspólne oglądanie meczu o Superpuchar Włoch, ale nie zabrakło również innych atrakcji. Tradycyjnie zagraliśmy w piłkę, a także zwiedziliśmy Kraków nocą. Ten zjazd był rekordowy pod każdym względem, bo przewinęło się przez niego ponad 40 osób. Podczas zjazdu doszło również do ważnego wydarzenia: założycielskiego spotkania Milan Club Polonia, podczas którego wybraliśmy władze naszego stowarzyszenia i podjęliśmy pierwsze poważne kroki w kierunku prawnej legalizacji fan klubu.

czytaj całość

IV zlot MCP

2003-08-29

W sierpniu 2003 Milan grał mecz o Superpuchar Europy z Porto. Trwały jeszcze wakacje, więc postanowiliśmy wykorzystać okazję i spotkać się, aby razem obejrzeć spotkanie. Trzydniowy czwarty zjazd wypadł znakomicie: w Krakowie pojawiło się ponad 30 osób. Wspólnie byliśmy świadkami sukcesu Rossonerich i z flagą przemaszerowaliśmy dumnie przez krakowski rynek. Na drugi dzień rozegraliśmy towarzyski mecz piłkarski. Ale na tym nie skończyły się atrakcje. Udaliśmy się również na stadion Cracovii na mecz z Arką, a później poznaliśmy smak nocnego życia Krakowa.

czytaj całość

Wspólne oglądanie Finału LM

2003-05-28

Finał Ligi Mistrzów z udziałem Milanu - to był świetny powód, by polscy Milaniści znów się spotkali. Tym razem ekonomiczniej - w trzech miastach: Gdańsku, Krakowie i Opolu.

czytaj całość

Trzecie spotkanie MCP

2003-02-15

Nastąpił ogromny czas letargu, wydawać by się mogło, że sprawy fan klubu stanęły w miejscu. Z pewnych przyczyn tak faktycznie było. Dlatego spotkało się kilku chłopaków z kanału #milan.pl...

czytaj całość

Drugie spotkanie MCP

2002-02-09

Za sobą mamy już drugie spotkanie. Odbyło się ono z ósmego na dziewiątego lutego 2002 roku w Kamiennej Górze.

czytaj całość

Pierwsze spotkanie MCP

2001-12-28

Miejscem pierwszego spotkania był Wrocław, datą 28 grudnia 2001. Na spotkaniu, oprócz oczywiście pomysłodawców zjawili się również...

czytaj całość

[1] [2] [3] [4]

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka