Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 17/18: 861
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 56
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 26
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2017/18
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Zloty Milan Club Polonia

Relacja z XII Zlotu MCP w Czaplinku

2012-01-01

Już od początku kadencji nowo wybrany Zarząd wiedział, że jednym z najważniejszych zadań z jakim przyjdzie się mu zmierzyć będzie organizacja XII Zlotu Milan Club Polonia. Spotkanie to musiało być wyjątkowe pod każdym względem, ponieważ właśnie na nim członkowie MCP mieli hucznie obchodzić 10-lecie Stowarzyszenia.

czytaj całość

Relacja z II Zimowego Zlotu MCP

2011-02-07

Ostatni weekend stycznia, podobnie jak termin Letnich Zlotów, na stałe zaczyna się wpisywać w roczny kalendarz polskiego Milanisty. To właśnie w okresie 28-30 stycznia 2011 r. odbył się II Zimowy Zlot Członków Milan Club Polonia...

czytaj całość

II Halowy Turniej Piłki Nożnej Fanklubów

2011-01-22

Dnia 22 stycznia 2011 roku odbyła się w Jaworznie (woj. śląskie) druga edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Fanklubów Europejskich Drużyn. Milan Club Polonia wystąpił pierwszy raz, od razu ze znakomitym skutkiem – wygrywając całe zawody!

czytaj całość

XI Zlot MCP

2010-08-30

XI Zlot członków Milan Club Polonia odbył się w dniach 26-29/08/2010 w ośrodku wypoczynkowym "Verano" w Ślesinie koło Konina...

czytaj całość

X zlot MCP

2009-08-27

Doroczne spotkanie Członków MCP – w tym roku jubileuszowe, bo już dziesiąte – odbyło się tym razem na Mazurach. Naszą bazą był ośrodek wypoczynkowy „Waszeta”, położony nad jeziorem Pluszne niedaleko Olsztynka.

czytaj całość

Międzynarodowy turniej kibiców Brno 2009

2009-07-04

Inicjatywa zorganizowania międzynarodowego spotkania kibiców Rossonerich z Europy środkowej zrodziła się w Czechach i Słowacji (nasi południowi sąsiedzi mają bowiem wspólny fanklub) w lutym 2009 roku.

czytaj całość

IX zlot MCP

2008-08-31

W dniach 28-31 sierpnia odbył się IX Zlot Członków Milan Club Polonia i z racji upływającej kadencji władz MCP, zyskał miano Zlotu wyborczego. Podobnie jak przed rokiem na miejsce spotkania wybrano centralną Polskę. Tym razem padło na Ośrodek Wypoczynkowy „Borki” koło Tomaszowa Mazowieckiego...

czytaj całość

VIII zlot MCP

2007-08-31

VIII Zjazd Członków Milan Club Polonia w odróżnieniu od lat poprzednich zorganizowany został w centralnej Polsce, z dala od wielkich metropolii. Decyzja taka miała z jednej strony stanowić ukłon w stronę osób mieszkających w północnej części kraju, a z drugiej wynikała ze spodziewanego wzmożonego zainteresowania uczestnictwem w Zjeździe.

W tym drugim przypadku rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania: chęć uczestnictwa w Zjeździe zgłosiło 78 osób, ostatecznie w Sulejowie pojawiło się 77 sympatyków Milanu.

czytaj całość

Wspólne oglądanie Finału LM

2007-05-23

Mając na uwadze coraz bardziej popularne spotkania w większych gronach przy okazji meczów Milanu, postanowiliśmy zorganizować pod egidą Milan Club Polonia wspólne oglądanie finału Ligi Mistrzów.

W tym celu wybrane zostały cztery miasta: Gdańsk, Poznań, Warszawa i Kraków, które w przekroju całego sezonu przejawiały dużą aktywność w zakresie spotkań, a z drugiej strony położone są w różnych częściach kraju. Przyświecała nam bowiem idea, by każdy miał stosunkowo blisko do jednego z wybranych miast. W efekcie wspólne oglądanie finałowych zmagań zebrało ok. 200 fanów Milanu

czytaj całość

VII zlot MCP

2006-08-25

VII Zjazd Członków Milan Club Polonia, który odbył się w dniach 25-27 sierpnia 2006 roku, z dwóch względów miał wyjątkowy charakter: miał miejsce w roku 5-lecia MCP, a ponadto był zjazdem wyborczym, w trakcie którego wybrane zostały nowe władze stowarzyszenia.

Nim jednak to nastąpiło był czas na wspólną zabawę i integrację polskich milanistów.

czytaj całość

[1] [2] [3] [4]

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
Dante Alighieri
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka