Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Zloty Milan Club Polonia

Relacja ze spotkania z Baresim

W sobotę 19 września na rynku Manufaktury w Łodzi odbyły się pierwsze urodziny jedynej w Polsce oficjalnej szkółki piłkarskiej, Milan Scuola Calcio Łódź. Z tej okazji gościem honorowym była legenda Milanu Franco Baresi, który przyjechał do Łodzi razem z koordynatorem szkółek Milanu na świecie, Silvio Brolim.

Uroczyste świętowanie urodzin rozpoczęło się konferencją prasową, na której Baresi przywitał się ze zgromadzonymi gośćmi i przedstawił plan Milanu związany z prowadzeniem szkółek dla dzieci i młodzieży. Po konferencji zaprezentowany został specjalny tort urodzinowy, a następnie symbolicznym kopnięciem piłki, Baresi oficjalnie rozpoczął turniej piłkarski. Wszyscy zgromadzeni goście mieli oczywiście możliwość zebrania autografów oraz zrobienia sobie z Baresim pamiątkowego zdjęcia. Warto wspomnieć, że Franco był dla każdego dostępny i nikomu nie odmówił podpisu oraz zdjęcia co sprawiło, że ostatecznie musiał w biegu pędzić do hotelu, by zdążyć na samolot do Mediolanu.

W wydarzeniu licznie zgromadzeni byli również członkowie MCP, którzy oprócz Łodzi, zjechali się z takich miast jak Warszawa, Poznań, czy też Wrocław.

Z okazji pierwszych urodzin łódzkiej szkółki, Milan Club Polonia przekazał na ręce dyrektora sportowego Mariusza Wilkowieckiego prezent w postaci saszetek Milanu, które zostały przekazane wszystkim dzieciom należącym do szkółki. Raz jeszcze przekazujemy najlepsze życzenia i cieszymy się z tego, że jest w Polsce kolejna, dobrze działająca organizacja, która oprócz szkolenia dzieci, ma wspólne cele z Milan Club Polonia, jak szerzenie dobrego imienia AC Milanu w Polsce.

Zachęcamy również do obejrzenia filmu z wydarzenia, który dostępny jest na naszym oficjalnym kanale na YouTube lub klikając bezpośrednio TUTAJ.

Poniżej prezentujemy również fotogalerię ze spotkania.

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka