Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

4. Europejski Turniej Fanklubów Milanu

Milan Club Polonia, został zaproszony na "4. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu", który w tym roku odbędzie się w dniach 22-24 czerwca 2018, a gospodarzem tegorocznej edycji będzie Słowenia - Lublana.

Całość imprezy będzie trwała 3 dni i uczestniczyć w niej mogą również osoby, które nie będą brały udziału w samym turnieju. Jak co roku, będzie więc to znakomita okazja do nawiązania znajomości z członkami innych europejskich fan klubów Milanu, a także do relaksu i wypoczynku w stolicy Słowenii.

Uczestnicy imprezy będą ulokowani w hotelu LJUBLJANA RESORT, a po wyczerpaniu miejsc hotelowych, w domkach kempingowych znajdujących się na terenie ośrodka. Na terenie ośrodka oprócz wygodnych pokoi znajdują się między innymi restauracja, bar, parking oraz WI-FI w większej części hotelu. Na terenie kompleksu znajduje się również park wodny, z którego uczestnicy imprezy będą mogli korzystać po specjalnych cenach. Więcej informacji na temat ośrodka znajdziecie na podanej wyżej stronie internetowej.

PROGRAM IMPREZY

PIĄTEK 22/06/2018:
Samodzielny przyjazd do Lublany i zameldowanie się w ośrodku Ljubljana Resort. Wieczorem powitalna kolacja w hotelowej restauracji.

SOBOTA 23/06/2018:
Po śniadaniu odbędzie się 4. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu, który zostanie rozegrany na terenach kompleksu sportowego znajdującego się ok. 4km od hotelu. Na miejscu dostępny serwis barowy posiadający w ofercie: wodę, piwo, napoje gazowane oraz ciepłe kanapki. Dodatkowo ośrodek sportowy jest bogaty w zielone tereny, na których będzie można się relaksować i bawić wraz z rodziną, a także brać udział w specjalnie przygotowanych przez organizatorów atrakcjach.

NIEDZIELA 24/06/2018
Śniadanie oraz wykwaterowanie uczestników imprezy.

Całkowity koszt imprezy wynosi 480zł (słownie: czterysta osiemdziesiąt złotych). W opłacie zawierają się:
- dwa noclegi w pokoju dwu/trzy/czteroosobowym lub w domku kempingowym.
- dwa śniadania i dwie kolacje

UWAGA: W przypadku gdyby ktoś chciał zameldować się w hotelu wcześniej lub też zostać dłużej, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy na adres: kontakt@milanclubpolonia.pl celem sprawdzenia dostępności miejsc. Dodatkowa noc powinna kosztować około 30 €/osobę wraz ze śniadaniem.

Dzieci poniżej 3 roku życia – gratis
Dzieci poniżej 14 roku życia - kontakt@milanclubpolonia.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz udział zawodników w samym turnieju.

Termin zakończenia zapisów ustalony został na wtorek 10 kwietnia 2018.

Aby zapisać się na imprezę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać opłaty w kwocie 480zł na konto przesłane w mailu potwierdzającym zgłoszenie na 4. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu.


Zawodnicy, którzy będą reprezentowali na turnieju Milan Club Polonia, zostaną wyselekcjonowani przez kapitana drużyny MCP, w oparciu o uczestnictwa we wcześniejszych turniejach fan klubów drużyn zagranicznych oraz turniejach krajowych i na zlotach MCP. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w imprezie również osoby, które nie będą brały udziału w turnieju. Dla osób chętnych planujemy także zorganizowanie wspólnego przejazdu busami do Słowenii i z powrotem. Szczegółowe informacje zostaną ustalone na forum pomiędzy zainteresowanymi osobami. Chętni, którzy chcą wziąć aktywny udział w turnieju i reprezentować na nim MCP, proszeni są o kontakt z kapitanem drużyny MCP na FORUM lub pod adresem slask@milanclubpolonia.pl

Relacje z turniejów w poprzednich latach

2017 – MIEJSCE: RIVA DEL GARDA, WŁOCHY. Zwycięzca - Milan Club Macedonia
2016 – MIEJSCE: POLSKA, ŁÓDŹ. Zwycięzca - Milan Club Polonia
2015 – MIEJSCE: SŁOWACJA, ZARNOVICA. Zwycięzca - Milan Club PoloniaDodano: 2018-03-11

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka