Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 32
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

MCP liczy 712 członków

Z wielką radością informujemy, że w sezonie 2014/2015 Milan Club Polonia nadal będzie gromadziło olbrzymią liczbę polskich milanistów. Do MCP zgłosiło się bowiem aż 712 osób.

Ten znakomity wynik jest kontynuacją sukcesu z poprzednich lat, kiedy to Milan Club Polonia stał się największym oficjalnym fan klubem Milanu poza granicami Włoch. Tym samym pokazujemy włodarzom Milanu, iż mimo bardzo trudnych i niepewnych czasów, w których wielu kibiców odwraca się od zespołu, polscy milaniści są niezwykle zjednoczeni, przywiązani do czerwono-czarnych barw, a także wspierają klub nie tylko w czasach triumfów, ale przede wszystkim w trudnych momentach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wciąż utożsamiają się z Milan Club Polonia i zapisały się na nowy sezon, aby wspólnie szerzyć dobre imię naszego zespołu. Witamy również pokaźną liczbę nowych członków i mamy nadzieję, że wszyscy będą aktywnie uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia. Tak wielka liczba członków przy bieżących wynikach klubu jest dla nas dowodem na to, że wiele osób jest do fan klubu bardzo przywiązanych i ze względu na panującą atmosferę, przyjaźń i historię, będzie w nim obecna niezależnie od wyników klubu.

Na co dzień zapraszamy wszystkich na FORUM DYSKUSYJNE, gdzie można porozmawiać z fanami AC Milan zrzeszonymi w naszym fan klubie oraz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia.Dodano: 2014-09-07

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka