Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 32
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan - Juventus

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na szlagierowy mecz 3. kolejki Serie A, Milan - Juventus, który odbędzie się na San Siro w Mediolanie, w sobotę 20 września 2014. Zapisy na wyjazd potrwają do poniedziałku 8 września 2014.

Tym razem, oprócz samego meczu w programie będzie również specjalnie zorganizowana wizyta w nowo otwartej siedzibie Milanu - Casa Milan. Po przyjeździe do Mediolanu będzie na nas czekał przedstawiciel AIMC, który oprowadzi nas po nowoczesnym muzeum Milanu. Zarząd Milan Club Polonia czyni również starania o organizację podczas wizyty w siedzibie klubu, spotkania z jednym z działaczy Milanu.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 500zł (słownie - pięćset złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP:

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "wyjazd na Juve”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest poniedziałek 8 września, do godz. 16:00.

W cenę wyjazdu wliczone są: przejazd w obie strony, bilet na mecz, ubezpieczenie oraz wizyta w muzeum. W zależności od terminy rozegrania meczu, wyjazd nastąpi w piątek 19 września z Poznania, około godziny 16:00.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Do wzięcia udziału w wyjeździe NIE JEST potrzebna karta Cuore Rossonero.

Dodano: 2014-08-17

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka