Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 32
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zapisy na XV Zlot MCP

Rozpoczynamy zapisy na tegoroczny Zlot Członków Milan Club Polonia. Jest to już piętnaste spotkanie polskich Milanistów. W tym roku spotykamy się na nad morzem, a dokładnie w miejscowości - Stegna. Miejscem tegorocznego Zlotu jest Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "Syrenka". Więcej na temat ośrodka możecie znaleźć TUTAJ.

Zlot odbędzie się w dniach 28/08-31/08/2014, czyli podobnie jak w latach ubiegłych będziemy mogli spotkać się już w czwartek i spędzić wspólnie aż 4 dni.

Podobnie jak w poprzednim roku, przygotowaliśmy dla was kilka opcji zapisów, również opcja - z pełnym wyżywieniem. Przedstawia się to następująco:

- opcja 1: pobyt od piątku 29.08 do niedzieli 3.09 (2 noclegi) - śniadanie w sobotę i niedzielę oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 2: pobyt od czwartku 28.08 do niedzieli 31.08 (3 noclegi) - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 3 all inclusive: pobyt od czwartku 28.08 do niedzieli 31.08 (3 noclegi) z pełnym wyżywieniem - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę, obiad w piątek i w sobotę, kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

Pełen koszt pobytu wynosi odpowiednio 110 zł (opcja 1), 129 zł (opcja 2), 169zł (opcja 3).

Uczestnictwo w Zlocie dofinansowane będzie ze środków własnych Milan Club Polonia. W tym roku przewidywana kwota dofinansowania do pobytu każdej osoby (w zależności od frekwencji) wyniesie ok. 130 zł.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w Zlocie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP, a następnie dokonanie opłaty, w kwocie odpowiadającej cenie wybranej opcji, na rachunek bankowy, którego numer zostanie podany w mailu potwierdzającym zgłoszenie udziału w XV Zlocie MCP. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest 20 sierpnia do godziny 17. Przypominamy również, że trwają obecnie zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2014/15.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie Członkowie Stowarzyszenia, mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Podczas tegorocznego Zlotu odbędzie się również Walne Zgromadzenie Członków, na którym zostaną wybrane władze Milan Club Polonia na kolejne lata. Wszystkie osoby będące członkami MCP, które zainteresowane są JEDYNIE uczestnictwem w zaplanowanym na sobotę 30 sierpnia Walnym Zgromadzeniu Członków, proszone są o zgłoszenie chęci przyjazdu na WZC, najpóźniej do 17 sierpnia na adres mailowy - kontakt@milanclubpolonia.pl - terminowe zgłoszenie przyjazdu ułatwi nam przygotowanie WZC od strony logistycznej.

Szczegółowy program Zlotu zostanie podany w najbliższym czasie.Dodano: 2014-08-09

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka