Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 812
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zmiany we władzach Milan Club Polonia

Członkowie Zarządu Milan Club Polonia Grzegorz Musiał oraz Karol Suder złożyli rezygnacje z pełnionych funkcji. Ich dymisje zostały przyjęte przez pozostałych Członków Zarządu. Chciałbym w tym miejscu w imieniu własnym oraz pozostałych Członków Zarządu podziękować Grzegorzowi oraz Karolowi za pracę, jaką wykonali na rzecz MCP oraz poświęcony naszemu Stowarzyszeniu prywatny czas. W szczególności należą się im podziękowania za perfekcyjnie organizowane letnie Zjazdy Członków MCP. Życzę Wam wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Zgodnie z §19 punktem 6 Statutu Stowarzyszenia Milan Club Polonia w takiej sytuacji miejsce w Zarządzie należy się automatycznie osobom, które w ostatnich wyborach uzyskały największą liczbę głosów, a nie zmieściły się w składzie Zarządu. Osobami tymi były Rafał Kiepuszewski, Jakub Sawicki oraz Bartosz Frej. W komplecie otrzymali po 11 głosów. W związku z tym, iż ten ostatni zrzekł się przysługującego mu prawa do objęcia funkcji w Zarządzie MCP, na nowych Członków Zarządu powołani zostali Rafał Kiepuszewski oraz Jakub Sawicki.

Zwolnione przez Rafała Kiepuszewskiego miejsce w Komisji Rewizyjnej zostało zaproponowane osobom, które w ostatnich wyborach do Komisji Rewizyjnej otrzymały największą liczbę głosów, a nie zmieściły się w składzie Komisji. Jakub Sawicki (17 głosów) z racji podjęcia funkcji Członka Zarządu nie mógł być brany pod uwagę. Funkcja Członka Komisji Rewizyjnej została zaproponowana Tomaszowi Niedźwiedziowi (15 głosów), który odpowiedział pozytywnie na propozycję i tym samym zasilił grono Członków Komisji Rewizyjnej.

Składam Rafałowi, Jakubowi oraz Tomaszowi gratulacje z powodu objęcia funkcji we władzach Stowarzyszenia, jednocześnie życząc im wielu sukcesów w bieżącej pracy. Wszystkie powyższe zmiany muszą zostać zaakceptowane przez Walne Zgromadzenie Członków.

Dodano: 2007-03-04

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka