Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 812
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Dodatkowa możliwość wyjazdu do Mediolanu

W związku z zapytaniem ze strony jednego z członków, który nie znalazł się w gronie 40 osób zakwalifikowanych na wyjazd, Zarząd MCP postanowił stworzyć dodatkową, ograniczoną do zapewnienia przejazdu i ubezpieczenia, możliwość wyjazdu do Mediolanu. Bilet na spotkanie zainteresowana osoba musiałaby pozyskać we własnym zakresie. Milan Club Polonia nie ponosiłby odpowiedzialności w przypadku nie dostania się zainteresowanej osoby na stadion.

Członkowie MCP zainteresowani wyjazdem w takiej ograniczonej formie powinny zgłosić swój akces nie później niż do wtorku 24.10 poprzez wysłanie maila zgłoszeniowego pod adres dezali@acmilan.pl. W treści maila powinny zostać zawarte następujące dane: imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej.

Koszt przejazdu i ubezpieczenia, które będą musiały pokryć zainteresowane osoby wyniesie ok. 180 PLN (kwota zależy od ostatecznej ilości osób biorących udział w wyjeździe). Warunkiem niezbędnym udziału w takiej formie wyjazdu będzie wpłacenie najpóźniej do środy 25.10 zaliczki w wysokości 180 PLN na konto: BRE Bank SA - mBank 98 1140 2004 0000 3802 3322 3164. MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29. Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej (nr zgłoszeniowy w przypadku nowych członków, którzy nie otrzymali jeszcze legitymacji), derby”. O zakwalifikowaniu do wyjazdu zadecyduje data wpływu środków na konto MCP.

Jednocześnie informujemy osoby, które dokonały wpłaty zaliczki na wyjazd, a nie zostały do niego zakwalifikowane oraz nie wyrażają zainteresowania przedstawioną powyżej propozycją, iż zwrot wpłaconej zaliczki nastąpi po otrzymaniu pełnych danych niezbędnych do dokonania przelewu. Maila z prośbą o wspomniane dane zostały wysłane do zainteresowanych osób. Z kolei w przypadku zainteresowania naszą propozycją zwrócona zostanie różnica w wysokości 170 PLN.

Dodano: 2006-10-23

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka