Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Heerenveen - Milan

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na spotkanie w ramach Pucharu UEFA Heerenveen - Milan. Mecz rozegrany zostanie w czwartek 23 października o godz. 20.45 na Abe Lenstra Stadion w Heerenveen. Otrzymaliśmy z AIMC potwierdzenie puli 17 biletów. Zapisy na wyjazd potrwają do czwartku, 16 października, do godziny 13.30. Miejscem zbiórki będzie tym razem Warszawa.

W przypadku, gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa, niż liczba dostępnych miejsc, kwalifikacja na wyjazd zostanie dokonana w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. Ewentualne losowanie będzie miało miejsce w czwartek, 16 października, o godzinie 14:30 i jego szczegóły podane zostaną do wiadomości na stronie MCP w czwartek, po zamknięciu zapisów.

Informacja w zakresie osób, które będą koordynować wyjazd z ramienia MCP podana zostanie w najbliższych dniach.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 390 PLN (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt 00/100) na rachunek bankowy MCP:
Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, ul. Żeromskiego 2a/10a
45-053 Opole

W kwocie zaliczki uwzględnione zostały koszty przejazdu oraz biletu na mecz.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Heerenveen”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest czwartek, 16 października, do godz. 13.30.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do wyjazdu otrzymają potwierdzenie drogą mailową na adres podany przy zapisach do MCP. W odpowiedzi na tego maila prosimy o przesłanie numer telefonu komórkowego, który ułatwi dalszą komunikację, w szczególności w dniu wyjazdu.

W związku z wymogami dekretu Amato wszystkie osoby dokonujące wpłaty zaliczki proszone są o przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu na adres mailowy roman.sidorowicz@milanclubpolonia.pl. Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. Skany przesłane zostaną do AIMC, która na tej podstawie wydrukuje imienne bilety. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Dodano: 2008-10-13

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka