Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Nowa odsłona milanclubpolonia.pl

Dwa i pół miesiąca temu zainaugurowaliśmy działalność strony milanclubpolonia.pl. W międzyczasie kontynuowaliśmy prace nad jej dalszym uatrakcyjnieniem i wzbogaceniem o nowe treści. Z przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji drugą odsłonę strony, na której znajdziecie kilka dodatkowych działów.

Najważniejszą z nowości jest bez wątpienia forum milanclubpolonia.pl. W odróżnieniu od innych serwisów, w których dyskusja toczy się głównie wokół spraw związanych z Milanem, na naszym forum chcielibyśmy zaprosić Was do dyskusji na tematy związane z działalnością Milan Club Polonia, organizowanymi przez nas imprezami, planami na przyszłość. Mamy nadzieję, iż miejsce to pozwoli na jeszcze lepszą komunikację pomiędzy członkami MCP a jego władzami.

Obok forum wprowadzamy kilka nowych działów: dotychczasowy dział Fan Klub uległ podziałowi: w zakładce Fan Klub znajdziecie podstawowe informacje na temat MCP, w tym skład jego władz oraz kopie najważniejszych dokumentów Stowarzyszenia. Z kolei w nowym dziale Historia zapraszamy do zapoznania się z tym, co stało się naszym wspólnym udziałem w latach minionych. Kolejna nowość to dział poświęcony zapisom do MCP, w którym nie tylko w trakcie trwania zapisów zasięgnąć będzie można informacji na temat procedury przyjęcia w poczet członków MCP. Jednocześnie ruszamy z tegorocznymi zapisami – w tym celu stworzony został osobny dział Dołącz do MCP, w którym znajdziecie formularz rejestracyjny służący do zgłoszenia akcesu do naszego Stowarzyszenia i fan klubu.

Ostatnią nowością jest dział MCP w mediach, w którym spoglądamy na Milan Club Polonia „z zewnątrz”, zamieszczając materiały audiowizualne, do których udało się nam dotrzeć. Jednocześnie zachęcamy Was do wspólnego tworzenia tego działu.

Mamy nadzieję, iż przedstawione powyżej nowości spotkają się z Waszym pozytywnym przyjęciem. Z przyjemnością zapoznamy się z Waszymi komentarzami i uwagami – w tym celu zapraszamy na forum.

Dodano: 2008-05-12

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka