Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 23/24: 1097
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 91
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 40
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2024/25
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Przedłużenie członkostwa na sezon 2024/25

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do Milan Club Polonia na sezon 2024/25.

Obecni i byli Członkowie Stowarzyszenia, którzy chcieliby przedłużyć lub wznowić swoje członkostwo, proszeni są o zalogowanie się do Panelu MCP i obowiązkowe wypełnienie formularza przedłużenia.

Następnie pozostaje już tylko wpłata rocznej składki członkowskiej, która w sezonie 2024/25 wynosi 89 PLN. Numer konta, na które należy dokonać wpłaty, dostępny będzie w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia (prosimy o sprawdzenie również folderu spam oraz kontakt mailowy jeśli mail nie dojdzie w ciągu kilku godzin i nie będzie go nawet w folderze SPAM). Wpłata na konto bez wypełnionego formularza jest nieważna.

Termin dokonywania wpłat rocznej składki to 23 sierpnia 2024.

Znajdujący się w Panelu MCP formularz przedłużenia umożliwia również zamówienie duplikatu legitymacji członkowskiej. Przypominamy, iż od paru sezonów, legitymacja ma co roku nowy rewers, przez co nabiera również wartości kolekcjonerskiej. Koszt wyrobienia duplikatu legitymacji to 15 zł. Zainteresowani proszeni są o doliczenie tej kwoty do składki i dopisanie w tytule przelewu słowa "duplikat". Konieczne jest oznaczenie duplikatu w Panelu podczas przedłużania członkostwa.


Jak co roku, dla osób, które opłacą składkę na nowy sezon, przewidujemy specjalny prezent. Tym razem będzie to brelok MCP, który trafi do pierwszych 600 osób, które opłacą składkę!
Formularz przedłużenia pozwoli Wam również na aktualizację swoich danych do wysyłki.

Przedłużenie członkostwa w Milan Club Polonia umożliwia uczestnictwo w wyjazdach na mecze Milanu oraz obfitujących w mnóstwo atrakcji, spotkaniach polskich sympatyków rossonerich organizowanych przez MCP (osoby nie będące członkami nie mają możliwości uczestniczenia w tych imprezach). Wszyscy członkowie Milan Club Polonia mogą również liczyć na dofinansowanie udziału w corocznym letnim Zjeździe Członków organizowanym tradycyjnie w ostatni weekend sierpnia. Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy również, iż każdy pełnoletni członek MCP może zapisać do Stowarzyszenia spokrewnionego ze sobą milanistę, który nie ukończył jeszcze 16. roku życia. Aby przedłużyć członkostwo Juniora, który należał do MCP w poprzednim sezonie, należy wybrać opcję "Przedłuż członkostwo Juniora" dostępną w zakładce "Moje dane" w Panelu MCP. Nowych Juniorów można zgłosić z wykorzystaniem zakładki "Zgłoś Juniora". Obie te opcje będą dostępne po zadeklarowaniu chęci przedłużenia własnego członkostwa i zaksięgowaniu składki.

UWAGA! Dotychczasowi Juniorzy, którzy obchodzili już 16. urodziny, przedłużają członkostwo tak samo jak pełnoprawni Członkowie MCP. Takie osoby prosimy o upewnienie się, że w formularzu zgłoszeniowym wpisany będzie ich adres mailowy, a nie adres osoby, która zgłaszała ich jeszcze jako Juniorów.

Osoby przyjęte w przeszłości w poczet członków MCP nie muszą i nie powinny wypełniać ponownie osobnego formularza zgłoszeniowego przeznaczonego do zapisów nowych członków Stowarzyszenia. Jeśli ktoś nie może zalogować się do Panelu MCP, prosimy o kontakt na adres e-mailowy zapisy@milanclubpolonia.pl.

Dodano: 2024-06-13

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka