Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 21/22: 622
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 33
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2021/22
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zapisy na XXI Zlot MCP

Rozpoczynamy zapisy na tegoroczny Zlot Członków Milan Club Polonia. W tym roku spotykamy się już po raz dwudziesty pierwszy, a tym razem bawić się będziemy nieopodal Żywca, a konkretniej w Ośrodku Wczasowym Neptun w Zarzeczu. Więcej na temat ośrodka możecie znaleźć TUTAJ.

Zlot odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia, czyli tradycyjnie będziemy mogli spotkać się już w czwartek i spędzić wspólnie aż 4 dni.

W tym roku przygotowaliśmy dla was 2 opcje zapisów, obie z pełnym wyżywieniem, a przedstawia się to następująco:


- opcja 1: pobyt od piątku 27/08 do niedzieli 29/08 (2 noclegi) - śniadanie w sobotę i niedzielę, obiad w sobotę, oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 2: pobyt od czwartku 26/08 do niedzieli 29/08 (3 noclegi) - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę, obiad w piątek i w sobotę, kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

Pełen koszt pobytu wynosi odpowiednio 220 zł (opcja 1), 250zł (opcja 2).

Uczestnictwo w Zlocie dofinansowane będzie ze środków własnych Milan Club Polonia. W tym roku przewidywana kwota dofinansowania do pobytu każdej osoby (w zależności od frekwencji) wyniesie ok. 200 zł.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w Zlocie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP, a następnie dokonanie opłaty, w kwocie odpowiadającej cenie wybranej opcji, na rachunek bankowy, którego numer zostanie podany w mailu potwierdzającym zgłoszenie udziału w XX Zlocie MCP. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest 23 sierpnia do godziny 15:00.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie Członkowie Stowarzyszenia, mający opłaconą składkę na bieżący sezon. Przypominamy również, że cały czas trwają zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2021/22.

Przypominamy również, że dzieci do 6 roku życia uczestniczą w Zlocie bezpłatnie. Aby zapisać dziecko należy je normalnie zgłosić przez Panel MCP i jeśli mieści się ono w podanym przedziale wiekowym, zostanie zaksięgowane bez wpłaty.

Podczas Zlotu odbędzie się również Walne Zgromadzenie Członków, na którym zostaną wybrane nowe władze Stowarzyszenia. Wszystkie osoby będące członkami MCP, które zainteresowane są JEDYNIE uczestnictwem, w zaplanowanym na sobotę 28 sierpnia września Walnym Zgromadzeniu Członków, proszone są o zgłoszenie chęci przyjazdu na WZC, najpóźniej do 20 sierpnia na adres mailowy - kontakt@milanclubpolonia.pl - terminowe zgłoszenie przyjazdu ułatwi nam przygotowanie WZC od strony logistycznej.

Wkrótce podamy również szczegółowy program Zlotu. Tradycyjnie w piątek w godzinach porannych, przewidujemy organizację turnieju piłkarskiego MCP.

Dodano: 2021-08-05

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka