Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Juventus - Milan

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz 12. kolejki Serie A Juventus - Milan, który odbędzie się w niedzielę 10 listopada, o godzinie 20:45 na Allianz Stadium w Turynie. Zapisy na wyjazd potrwają do czwartku 16 października 2019.

Ze względu na wymogi organizatora spotkania, czyli Juventusu Turyn, wyjazd dostępny jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy aktywnych kart Cuore Rossonero. Osoby, które nie posiadają karty Cuore Rossonero nie mogą uczestniczyć w danym wyjeździe. Informujemy jednak, że jest jeszcze czas na wyrobienie karty Cuore Rossonero online, a instrukcję wypełnienia zgłoszenia o kartę możecie znaleźć TUTAJ. Przypominamy jednocześnie, że karty Cuore Rossonero wyrabiane w zeszłym sezonie straciły już swoją ważność, a te wyrabiane obecnie, mają ważność 4 lata.

Osoby, które wyrabiały kartę Cuore Rossonero przez MCP w lipcu br., podczas zapisywania się na wyjazd przez Panel MCP, proszone są o wpisanie w polu uwagi/nr cuore "wyrabiana przez MCP".

Ze względu na charakter spotkania, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Turynu na własną rękę, a na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator. Obecnie dostępne są loty Wizzair na linii Warszawa - Mediolan Bergamo. Dalej do Turynu najlepiej dostać się najpierw autobusem z lotniska w Bergamo do Milano Centrale i nastepnie pociągiem sieci Trenitalia lub Italo, relacji Mediolan - Turyn. Do ewentualnego umawiania się na wspólny przejazd lub nocleg, zachęcamy na forum MCP.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na ten mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. W związku z powyższym należy liczyć się z tym, że zamawianie lotu przed ostatecznym potwierdzeniem biletu, wiąże się z ryzykiem.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 320zł (słownie - trzysta dwadzieścia złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Podana cena stanowi przewidywany koszt biletu na mecz.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "JUVE”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest środa 16 października, do godz. 16:00. Milan Club Polonia zastrzega sobie prawo do skrócenia terminu zapisów w przypadku restrykcji oraz ograniczeń czasowych ze strony Lega Calcio lub włoskiej policji.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Wszystkie osoby dokonujące wpłatę proszone są również o przesłanie drogą mailową informacji jakimi liniami oraz kiedy dokładnie dana osoba wybiera się na mecz. Zgłaszający się, proszeni są także o potwierdzenie aktualnego numeru telefonu. Informację prosimy przesyłać na adres kontakt@milanclubpolonia.pl. W temacie maila prosimy wpisać: "Wyjazd do Turynu".

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową kontakt@milanclubpolonia.pl

Dodano: 2019-10-02

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka