Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyniki kwalifikacji na wyjazd

Zgodnie z zapowiedzią o godz. 17 miała miejsce kwalifikacja uczestników na wyjazd na spotkanie Milan – Arsenal. Do rozdysponowania mieliśmy osiem biletów (dziewiąty został przyznany osobie koordynującej wyjazd). Na początku rozdzielone zostały dwa bilety dla osób po raz pierwszy udających się na wyjazd z Milan Club Polonia. Jako, iż właśnie dwie osoby spełniały ten warunek, nie było potrzeby dokonywania losowania. W drugiej kolejności dokonano rozdziału biletów zgodnie z rankingiem punktowym – cztery osoby legitymowały się maksymalną pulą 9 punktów (6 z tytułu udziału w zlotach, 3 będące pochodną opłaconych składek), do rozdysponowania były 3 miejsca. W wyniku losowania wyłoniono trójkę szczęśliwców, zaś czwarta osoba otrzymała dodatkową szansę w ostatnim losowania. Wzięły w nim udział wszystkie osoby (łącznie 10, 3 miejsca do rozdzielenia) nie zakwalifikowane z dwóch poprzednich pul. W wyniku przeprowadzonego losowania wyłonieni zostali ostatni trzej uczestnicy wyjazdu. Poniżej prezentujemy pełną listę uczestników wyjazdu z podziałem na pule, z których otrzymali kwalifikację, a także listę rezerwowych:

PULA 3:
MCP162
MCP338

PULA 1:
MCP031
MCP012
MCP022

PULA 2:
MCP167
MCP355
MCP182

Listę rezerwowych - zgodnie z przeprowadzonym losowaniem – utworzyły osoby legitymujące się kolejnymi numerami legitymacji:
1. MCP172
2. MCP501
3. MCP061
4. MCP276
5. MCP223
6. MCP011
7. MCP179

W najbliższych dniach skontaktujemy się drogą mailową z osobami zakwalifikowanymi na wyjazd celem przekazania szczegółowych informacji. Osoby, do których nie uśmiechnęło się szczęście przy kolejnym wyjeździe – jeśli tylko ponownie zaistnieje sytuacja, iż ilość zgłoszeń przekroczy ilość dostępnych miejsc – otrzymają w losowaniu(-ach) dodatkowy los(y). W przeciągu najbliższych dni skontaktujemy się z Wami celem ustalenia szczegółów zwrotu wpłaconej zaliczki na wyjazd.

Osoby zakwalifikowane na wyjazd, które nie dopełniły jeszcze wymogu przesłania skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) winny uczynić to najpóźniej do poniedziałku do godziny 12.00 (musimy dostarczyć dokumenty do AIMC celem wydrukowania biletów). Skan należy przesłać pod adres dezali@acmilan.pl lub kieperszing@o2.pl. Po tym terminie zostaną usunięte z listy uczestników wyjazdu, a ich miejsce zajmą kolejne osoby z listy rezerwowej.

Osobą koordynującą wyjazd jest Rafał Kiepuszewski.

Dodano: 2008-02-23

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka