Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 69
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 32
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan - Inter

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz Milan - Inter, który odbędzie się w ramach 4 kolejki Serie A 2019/20. Spotkanie zostanie rozegrane na San Siro w Mediolanie, najprawdopodobniej w sobotę 21 września o godzinie 20:45. Termin rezerwowy to, dzień później, 22 września o godzinie 12:30. Zapisy na wyjazd potrwają do wtorku 27 sierpnia, do godziny 16:00. Ostateczna data meczu zostanie potwierdzona prawdopodobnie na początku września.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 750zł (słownie - siedemset pięćdziesiąt złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP:

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "DERBY20”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest wtorek 27 sierpnia, do godziny 16:00.

W cenę wyjazdu wliczone są: przejazd w obie strony wysokiej klasy autokarem, bilet na mecz oraz ubezpieczenie. Wyjazd nastąpi w piątek 20 września, około godziny 14:00 z Poznania. Powrót do Polski natychmiast po meczu. W przypadku, gdyby mecz został przesunięty na termin rezerwowy, tj. niedziela 22/09/19, wyjazd odbędzie się w sobotę 21/09/19.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Do wzięcia udziału w wyjeździe NIE JEST potrzebna karta Cuore RossoneroDodano: 2019-08-12

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka