Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zapisy na XX Zlot MCP

Rozpoczynamy zapisy na tegoroczny Zlot Członków Milan Club Polonia. W tym roku spotykamy się już po raz dwudziesty, a tym razem bawić się będziemy na Mazurach, a konkretniej w Ośrodku Wypoczynkowym w Pieckach, położonym zaledwie 25km od Mikołajek, czyli serca południowych Mazur. Więcej na temat ośrodka możecie znaleźć TUTAJ.

Zlot odbędzie się w dniach 29 sierpnia - 1 września, czyli tradycyjnie będziemy mogli spotkać się już w czwartek i spędzić wspólnie aż 4 dni.

W tym roku przygotowaliśmy dla was 2 opcje zapisów, obie z pełnym wyżywieniem, a przedstawia się to następująco:


- opcja 1: pobyt od piątku 30/08 do niedzieli 01/09 (2 noclegi) - śniadanie w sobotę i niedzielę, obiad w sobotę, oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 2: pobyt od czwartku 29/08 do niedzieli 02/09 (3 noclegi) - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę, obiad w piątek i w sobotę, kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

Pełen koszt pobytu wynosi odpowiednio 159 zł (opcja 1), 189zł (opcja 2).

Uczestnictwo w Zlocie dofinansowane będzie ze środków własnych Milan Club Polonia. W tym roku przewidywana kwota dofinansowania do pobytu każdej osoby (w zależności od frekwencji) wyniesie ok. 150 zł.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w Zlocie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP, a następnie dokonanie opłaty, w kwocie odpowiadającej cenie wybranej opcji, na rachunek bankowy, którego numer zostanie podany w mailu potwierdzającym zgłoszenie udziału w XX Zlocie MCP. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest 20 sierpnia do godziny 17:00.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie Członkowie Stowarzyszenia, mający opłaconą składkę na bieżący sezon. Przypominamy również, że cały czas trwają zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2019/20.

Przypominamy również, że dzieci do 6 roku życia uczestniczą w Zlocie bezpłatnie. Aby zapisać dziecko należy je normalnie zgłosić przez Panel MCP i jeśli mieści się ono w podanym przedziale wiekowym, zostanie zaksięgowane bez wpłaty.

Podczas Zlotu odbędzie się również Walne Zgromadzenie Członków. Wszystkie osoby będące członkami MCP, które zainteresowane są JEDYNIE uczestnictwem, w zaplanowanym na sobotę 31 sierpnia września Walnym Zgromadzeniu Członków, proszone są o zgłoszenie chęci przyjazdu na WZC, najpóźniej do 20 sierpnia na adres mailowy - kontakt@milanclubpolonia.pl - terminowe zgłoszenie przyjazdu ułatwi nam przygotowanie WZC od strony logistycznej.

Wkrótce podamy również szczegółowy program Zlotu. Tradycyjnie w piątek w godzinach porannych, przewidujemy organizację turnieju piłkarskiego MCP.

Dodano: 2019-07-22

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka