Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Juventus - Milan

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz 31. kolejki Serie A Juventus - Milan, który odbędzie się w sobotę 6 kwietnia, o godzinie 18:00 na Allianz Stadium w Turynie. Zapisy na wyjazd potrwają do czwartku 14 marca 2019.

Ze względu na wymogi organizatora spotkania, czyli Juventusu Turyn, wyjazd dostępny jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy aktywnych kart Cuore Rossonero. Osoby, które nie posiadają karty Cuore Rossonero nie mogą uczestniczyć w danym wyjeździe. Informujemy jednak, że jest jeszcze czas na wyrobienie karty Cuore Rossonero online, a instrukcję wypełnienia zgłoszenia o kartę możecie znaleźć TUTAJ. Przypominamy jednocześnie, że obecnie wyrabiane karty Cuore Rossonero, mają ważność jedynie do końca obecnego sezonu.

Ze względu na charakter spotkania, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Turynu na własną rękę, a na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator. Obecnie dostępne są loty Wizzair na linii Warszawa - Mediolan Bergamo. Dalej do Turynu najlepiej dostać się najpierw autobusem z lotniska w Bergamo do Milano Centrale i nastepnie pociągiem relacji Mediolan - Turyn. Do ewentualnego umawiania się na wspólny przejazd lub nocleg, zachęcamy na forum MCP.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na ten mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. W związku z powyższym należy liczyć się z tym, że zamawianie lotu przed ostatecznym potwierdzeniem biletu, wiąże się z ryzykiem.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 315zł (słownie - trzysta piętnaście złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Podana cena stanowi przewidywany koszt biletu na mecz.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "JUVE”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest czwartek 14 marca, do godz. 16:00. Milan Club Polonia zastrzega sobie prawo do skrócenia terminu zapisów w przypadku restrykcji oraz ograniczeń czasowych ze strony Lega Calcio lub włoskiej policji.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Wszystkie osoby dokonujące wpłatę proszone są również o przesłanie drogą mailową informacji jakimi liniami oraz kiedy dokładnie dana osoba wybiera się na mecz. Zgłaszający się, proszeni są także o potwierdzenie aktualnego numeru telefonu. Informację prosimy przesyłać na adres kontakt@milanclubpolonia.pl. W temacie maila prosimy wpisać: "Wyjazd do Turynu".

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową kontakt@milanclubpolonia.pl

Dodano: 2019-03-04

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka