Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 19/20: 933
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2019/20
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Koszulki Piątka z autografem

Uprzejmie informujemy, iż w związku z transferem Krzysztofa Piątka, przygotowaliśmy niespodziankę wszystkim członkom Milan Club Polonia, którzy mają opłaconą składkę członkowską w sezonie 2018/19. Z tej okazji macie niepowtarzalną możliwość nabycia oryginalnej koszulki Milanu Krzysztofa Piątka, z numerem 19 oraz ze specjalnym autografem naszego Pistolero, w promocyjnej cenie 90€ + 25zł koszt wysyłki. Warto podkreślić, iż koszt nabycia samej koszulki Piątka w sklepie Milanu to kwota 110€.

W związku z trudnościami logistycznymi oraz technicznymi, na początek przygotowujemy partię 100 koszulek, które będą podpisywane przez Piątka w różnych transzach. 3 koszulki z tej puli przeznaczymy na konkurs i w wyniku tego do nabycia zostaje 97 koszulek, które rozdzielimy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. W związku z tym, iż liczba członków MCP jest znacznie większa, w przypadku dużego zainteresowania i zapotrzebowania z Waszej strony, po zrealizowaniu wysyłki tej partii, wystąpimy o kolejne koszulki. Chodzi po prostu o to, byśmy nie przygnietli Krzyśka blisko tysiącem koszulek do podpisania na raz, co zajęłoby mu sporo czasu.

Aby zgłosić chęć nabycia ww. koszulki , należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 400zł (słownie - czterysta złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Zwracamy szczególną uwagę na wybór odpowiedniego rozmiaru koszulki w momencie jej zamawiania:

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "Piątek”. Na zgłoszenia (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) czekamy do czwartku 28 lutego, do godziny 16:00 lub do wyczerpania 97 dostępnych koszulek.

Czas realizacji wysyłki koszulek, nie jest zależny od nas i w chwili obecnej ciężko nam jednoznacznie określić termin, ponieważ wpływa na to kilka różnych czynników (złożenie zamówienia, nadruk koszulek, przekazanie ich do Milanello, podpisanie, odbiór i przekazanie do Polski, wysyłka do członków MCP). Bardzo prawdopodobne, że wspomniane 100 koszulek również zostanie podzielone na 2 lub 3 partie i przez to również będziemy je wysyłać partiami. O wszystkich etapach będziemy informowali na bieżąco na naszym profilu MCP na Facebooku. Naszym celem będzie zakończenie tego projektu przed końcem obecnego sezonu.

Dodano: 2019-02-13

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka