Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zapisy na XIX Zlot MCP

Rozpoczynamy zapisy na tegoroczny Zlot Członków Milan Club Polonia. W tym roku spotykamy się już po raz dziewiętnasty, a tym razem wracamy nad polskie morze, gdzie będziemy bawić się w znakomicie wyposażonym Ośrodku Wypoczynkowym Mewa w Jantarze, który znajduje się zaledwie 700 metrów od plaży. Więcej na temat ośrodka możecie znaleźć TUTAJ.

Zlot odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 2 września, czyli tradycyjnie będziemy mogli spotkać się już w czwartek i spędzić wspólnie aż 4 dni.

Podobnie jak w poprzednich latach, przygotowaliśmy dla was kilka opcji zapisów, dostępna jest również opcja - z pełnym wyżywieniem. Przedstawia się to następująco:


- opcja 1: pobyt od piątku 31/08 do niedzieli 02/09 (2 noclegi) - śniadanie w sobotę i niedzielę oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 2: pobyt od czwartku 30/08 do niedzieli 02/09 (3 noclegi) - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 3 all inclusive: pobyt od czwartku 30/08 do niedzieli 02/09 (3 noclegi) z pełnym wyżywieniem - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę, obiad w piątek i w sobotę, kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

Pełen koszt pobytu wynosi odpowiednio 125 zł (opcja 1), 149 zł (opcja 2), 179zł (opcja 3).

Uczestnictwo w Zlocie dofinansowane będzie ze środków własnych Milan Club Polonia. W tym roku przewidywana kwota dofinansowania do pobytu każdej osoby (w zależności od frekwencji) wyniesie ok. 150 zł.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w Zlocie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP, a następnie dokonanie opłaty, w kwocie odpowiadającej cenie wybranej opcji, na rachunek bankowy, którego numer zostanie podany w mailu potwierdzającym zgłoszenie udziału w XIX Zlocie MCP. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest 22 sierpnia do godziny 17:00.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie Członkowie Stowarzyszenia, mający opłaconą składkę na bieżący sezon. Przypominamy również, że cały czas trwają zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2018/19.

Przypominamy również, że dzieci do 6 roku życia uczestniczą w Zlocie bezpłatnie. Aby zapisać dziecko należy je normalnie zgłosić przez Panel MCP i jeśli mieści się ono w podanym przedziale wiekowym, zostanie zaksięgowane bez wpłaty.

Podczas Zlotu odbędzie się również wyborcze Walne Zgromadzenie Członków. Wszystkie osoby będące członkami MCP, które zainteresowane są JEDYNIE uczestnictwem, w zaplanowanym na sobotę 1 września Walnym Zgromadzeniu Członków, proszone są o zgłoszenie chęci przyjazdu na WZC, najpóźniej do 22 sierpnia na adres mailowy - kontakt@milanclubpolonia.pl - terminowe zgłoszenie przyjazdu ułatwi nam przygotowanie WZC od strony logistycznej.

Wkrótce podamy również szczegółowy program Zlotu.

Dodano: 2018-07-17

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka