Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

MCP liczy 627 członków! Wyniki konkursu

Z wielką radością informujemy, że mimo odbiegających od naszych życzeń wyników Milanu, w sezonie 2016/17 Milan Club Polonia nadal będzie gromadziło olbrzymią liczbę polskich milanistów i w dalszym ciągu mamy status największego oficjalnego fan klubu Milanu w Europie. Do MCP zgłosiło się bowiem aż 627 członków.

Tym samym pokazujemy nie tylko włodarzom Milanu, ale całej czerwono-czarnej społeczności, że jesteśmy zawsze blisko naszego zespołu i bez znaczenia na to jakie są wyniki, społeczność Milanu w Polsce jest olbrzymie wielka i bardzo aktywna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wciąż utożsamiają się z Milan Club Polonia i zapisały się na nowy sezon, aby wspólnie szerzyć dobre imię naszego zespołu i razem wspierać nasz klub w powrocie do chwały. Witamy również pokaźną liczbę nowych członków i mamy nadzieję, że wszyscy będą aktywnie uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia. Tak wielka liczba członków przy bieżących wynikach klubu jest dla nas dowodem na to, że wiele osób jest do fan klubu bardzo przywiązanych i ze względu na panującą atmosferę, przyjaźń i historię, będzie w nim obecna przez lata, niezależnie od wyników Milanu.

Na co dzień zapraszamy wszystkich na FORUM DYSKUSYJNE, gdzie można porozmawiać z fanami AC Milan zrzeszonymi w naszym fan klubie oraz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia.

Jednocześnie informujemy, że zwycięzcą konkursu, który poprawnie trafił liczbę członków MCP w sezonie 2016/17 jest osoba o numerze legitymacji - MCP 1611.

Nagroda ufundowana przez ISS-sport.pl zostanie przekazana pocztą, a ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo na email wskazany w panelu MCP.

Dodano: 2016-09-07

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka