Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zapisy na XVII Zlot MCP - 15 lat MCP

Rozpoczynamy zapisy na tegoroczny Zlot Członków Milan Club Polonia. W tym roku spotykamy się już po raz siedemnasty i będzie to Zlot wyjątkowy, gdyż będziemy świętować 15-lecie powstania naszego Stowarzyszenia. Czerwono-czarną stolicą będzie tym razem województwo warmińsko-mazurskie, a dokładnie Ośrodek Wczasowy "Bęsia" położony nieopodal Biskupca. Więcej na temat ośrodka możecie znaleźć TUTAJ.

Zlot odbędzie się w dniach 25/08-28/08/2015, czyli będziemy mogli spotkać się już w czwartek i spędzić wspólnie aż 4 dni.

Podobnie jak w poprzednich latach, przygotowaliśmy dla was kilka opcji zapisów, dostępna jest również opcja - z pełnym wyżywieniem. Przedstawia się to następująco:


- opcja 1: pobyt od piątku 26.08 do niedzieli 28/08 (2 noclegi) - śniadanie w sobotę i niedzielę oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 2: pobyt od czwartku 25.08 do niedzieli 28.08 (3 noclegi) - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 3 all inclusive: pobyt od czwartku 25.08 do niedzieli 28.08 (3 noclegi) z pełnym wyżywieniem - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę, obiad w piątek i w sobotę, kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

Pełen koszt pobytu wynosi odpowiednio 110 zł (opcja 1), 129 zł (opcja 2), 169zł (opcja 3).

Uczestnictwo w Zlocie dofinansowane będzie ze środków własnych Milan Club Polonia. W tym roku przewidywana kwota dofinansowania do pobytu każdej osoby (w zależności od frekwencji) wyniesie ok. 150 zł.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w Zlocie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP, a następnie dokonanie opłaty, w kwocie odpowiadającej cenie wybranej opcji, na rachunek bankowy, którego numer zostanie podany w mailu potwierdzającym zgłoszenie udziału w XV Zlocie MCP. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest 18 sierpnia do godziny 17.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie Członkowie Stowarzyszenia, mający opłaconą składkę na bieżący sezon. Przypominamy również, że cały czas trwają zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2016/17.

Tradycyjnie podczas Zlotu odbędzie się również Walne Zgromadzenie Członków, na którym zostaną omówione sprawy z życia Stowarzyszenia, a w tym roku dodatkowo odbędą się wybory nowych władz Stowarzyszenia. Wszystkie osoby będące członkami MCP, które zainteresowane są JEDYNIE uczestnictwem, w zaplanowanym na sobotę 27 sierpnia Walnym Zgromadzeniu Członków, proszone są o zgłoszenie chęci przyjazdu na WZC, najpóźniej do 17 sierpnia na adres mailowy - kontakt@milanclubpolonia.pl - terminowe zgłoszenie przyjazdu ułatwi nam przygotowanie WZC od strony logistycznej.

Wkrótce podamy również szczegółowy program Zlotu.

Dodano: 2016-07-23

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka