Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na finał Pucharu Włoch

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na finałowy mecz o Puchar Włoch, który odbędzie się w sobotę 21 maja o godzinie 20:45 na Stadionie Olimpijskim w Rzymie, pomiędzy Milanem a Juventusem. Zapisy na wyjazd potrwają do środy 20 kwietnia.

Ze względu na charakter spotkania oraz trudności organizacyjno-logistyczne, Stowarzyszenie nie planuje organizacji wspólnego przejazdu dla całej grupy. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Rzymu na własną rękę, a na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator. Jednocześnie informujemy, iż w związku z zapytaniami o wspólny przejazd, MCP może pomóc w wynajmie 9-osobowych busów, dla osób chętnych, które chcą wybrać się w grupie i prowadzić pojazd samodzielnie. Wszystkich chętnych na przejazd busem zapraszamy do dyskusji na forum MCP.

Milan Club Polonia dysponuje pulą 40 biletów. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 200zł (słownie - dwieście złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Podana cena zawiera bilet na mecz.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "FINAŁ”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest środa 20 kwietnia do godz. 16:00.

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

!!! KARTA CUORE ROSSONERO NIE JEST WYMAGANA !!!

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową kontakt@milanclubpolonia.pl

Dodano: 2016-04-13

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka