Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Juventus - Milan

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz 13. kolejki Serie A Juventus - Milan, który odbędzie się w sobotę 21 listopada o godzinie 20:45 na Juventus Stadium w Turynie. Zapisy na wyjazd potrwają do wtorku 20 października.

W związku z tym, iż Milan rozgrywa ten mecz na wyjeździe, jest on dostępny tylko i wyłącznie dla posiadaczy kart Cuore Rossonero. Osoby, które nie posiadają karty Cuore Rossonero nie mogą uczestniczyć w danym wyjeździe. Informujemy jednak, że jest jeszcze czas na wyrobienie karty Cuore Rossonero online, a instrukcję wypełnienia zgłoszenia o kartę możecie znaleźć TUTAJ

Ze względu na charakter spotkania, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Turynu na własną rękę, a na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator. Obecnie dostępne są w dobrych cenach i w doskonałych termiach loty Wizzair na linii Warszawa - Mediolan Bergamo. Wylot w dniu meczu o godzinie 06:10 natomiast powrót z lotniska Mediolan Bergamo w niedzielę o godzinie 08:50. Po dotarciu na miejsce odbędzie się przejazd do Turynu wynajętym busem lub samochodami (w zależności od liczby uczestników). Wszystkich chętnych na przejazd busem zapraszamy do dyskusji na forum MCP.

W oparciu o liczbę zgłoszonych osób, Zarząd Milan Club Polonia wystąpi o bilety na ten mecz. Gdyby doszło do sytuacji, w której ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdysponowane w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 200zł (słownie - dwieście złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Podana cena zawiera przewidywany koszt biletu na mecz.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, "JUVE”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest wtorek 20 października do godz. 16:00. Milan Club Polonia zastrzega sobie prawo do skrócenia terminu zapisów w przypadku restrykcji oraz ograniczeń czasowych ze strony Lega Calcio lub włoskiej policji.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Wszystkie osoby dokonujące wpłatę proszone są również o przesłanie drogą mailową informacji jakimi liniami oraz kiedy dokładnie dana osoba wybiera się na mecz. Zgłaszający się, proszeni są także o potwierdzenie aktualnego numeru telefonu. Informację prosimy przesyłać na adres rafal.kiepuszewski@milanclubpolonia.pl.

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową kontakt@milanclubpolonia.pl

Dodano: 2015-09-18

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka