Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

MCP liczy 684 członków! Wyniki konkursu

Z wielką radością informujemy, że mimo odbiegających od naszych życzeń wyników Milanu, w sezonie 2015/16 Milan Club Polonia nadal będzie gromadziło olbrzymią liczbę polskich milanistów. Do MCP zgłosiło się bowiem aż 684 członków.

Ten znakomity wynik jest kontynuacją sukcesu z poprzednich lat, kiedy to Milan Club Polonia stał się największym oficjalnym fan klubem Milanu poza granicami Włoch. Tym samym pokazujemy włodarzom Milanu, że jesteśmy zawsze blisko naszego zespołu i bez znaczenia na to jakie są wyniki, społeczność Milanu w Polsce jest olbrzymie wielka i bardzo aktywna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wciąż utożsamiają się z Milan Club Polonia i zapisały się na nowy sezon, aby wspólnie szerzyć dobre imię naszego zespołu i razem wspierać nasz klub w powrocie do chwały. Witamy również pokaźną liczbę nowych członków i mamy nadzieję, że wszyscy będą aktywnie uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia. Tak wielka liczba członków przy bieżących wynikach klubu jest dla nas dowodem na to, że wiele osób jest do fan klubu bardzo przywiązanych i ze względu na panującą atmosferę, przyjaźń i historię, będzie w nim obecna niezależnie od wyników Milanu.

Na co dzień zapraszamy wszystkich na FORUM DYSKUSYJNE, gdzie można porozmawiać z fanami AC Milan zrzeszonymi w naszym fan klubie oraz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia.

Jednocześnie informujemy, że w wyniku przeprowadzonego konkursu nikt nie trafił poprawnej liczby, jednak aż 4 osoby były bardzo blisko. Trzy z nich typowały liczbę 689, natomiast jedna 679 co oznacza, że każda z nich pomyliła się dokładnie o 5 osób.

Nagrody ufundowane przez Milan Club Polonia, ISS-sport.pl oraz Wydawnictwo SQN zostaną przekazane każdej z tych osób, a skontaktujemy się z nimi mailowo na email wskazany w panelu MCP.

Dodano: 2015-09-10

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka