Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

1. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu

Milan Club Polonia został zaproszony na "1. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu", organizowany przez Milan Club Fiave Altogarda w porozumieniu z Rossoneri Cechi e Slovacchi.

Turniej odbędzie się w sobotę 27/06/2015 w miejscowości Zarnovica (Słowacja)

Gościem honorowym "1. Europejskiego Turnieju Fan Klubów Milanu" będą delegaci AIMC, którzy przybędą z PUCHAREM MISTRZÓW zdobytym przez Milan w 2007 roku. Turniej ma profil charytatywny i część dochodów z turnieju zostanie przekazana na rzecz Asociacion Esquela de Futbol Habana di Cuba poprzez Milan Club Havana.

Całość imprezy będzie trwała 3 dni i uczestniczyć w niej mogą również osoby, które nie będą brały udziału w samym turnieju. Będzie więc to znakomita okazja do nawiązania znajomości z członkami innych europejskich fan klubów Milanu.

Uczestnicy imprezy będą ulokowani w ośrodku Chata Kollarova, który jest położony w malowniczych i zielonych terenach Słowacji, około 15 km od Zarnovicy. Ośrodek znajduje się pod adresem: Kollarova 185, 96677 Ostry Grun.W ośrodku znajduje się restauracja, bar, sala konferencyjna, plac zabaw, boisko, ping pong oraz inne atrakcje. Dla chętnych istnieje także możliwość rozstawienia namiotu na zielonych terenach znajdujących się przed ośrodkiem.

PROGRAM IMPREZY

PIĄTEK 26/06/2015:
Przyjazd i zakwaterowanie w Chacie Kollarovej oraz kolacja dla wszystkich uczestników imprezy.

SOBOTA 27/06/2015:
Śniadanie i następnie turniej piłkarski w Centrum Sportowym w Zarnovicy. Podczas turnieju funkcjonował będzie specjalnie otwarty bar, który będzie udostępniał słowackie specjalności, oraz napoje, piwo i wodę.
Wieczorem w Chacie Kollarovej wszystkim uczestnikom zostanie podana kolacja, która będzie zakończona specjalną loterią, w której będzie można wygrać różne gadżety z autografami piłkarzy Milanu.

NIEDZIELA 28/06/2015
Śniadanie oraz wykwaterowanie uczestników imprezy.

Całkowity koszt imprezy wynosi 215 zł (słownie: dwieście piętnaście złotych). W opłacie zawierają się:
- dwa noclegi
- dwa śniadania i dwie obiadokolacje

Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku przepełnienia ośrodka istnieje możliwość rozbicia własnych namiotów na terenie ośrodka. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz udział zawodników w samym turnieju.

Termin zakończenia zapisów ustalony został na piątek 29 maja 2015.

Aby zapisać się na imprezę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać opłaty w kwocie 215zł na konto przesłane w mailu potwierdzającym zgłoszenie na 1. Europejski Turniej Fan Klubów Milanu.


Zawodnicy, którzy będą reprezentowali na turnieju Milan Club Polonia, zostaną wyselekcjonowani przez kapitana drużyny MCP, w oparciu o uczestnictwa we wcześniejszych turniejach fan klubów drużyn zagranicznych oraz turniejach na zlotach MCP. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w imprezie również osoby, które nie będą brały udziału w turnieju.

Dodano: 2015-05-21

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka