Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zapisy na XIV Zlot MCP

Rozpoczynamy zapisy na tegoroczny Zlot Członków Milan Club Polonia. Jest to już czternaste spotkanie polskich Milanistów. W tym roku spotykamy się na północy województwa śląskiego w miejscowości Poraj. Miejscem tegorocznego Zlotu jest bardzo atrakcyjne Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe "Poraj". Więcej na temat ośrodka możecie znaleźć TUTAJ.

Zlot odbędzie się w dniach 29/08-01/09/2013, czyli podobnie jak w latach ubiegłych będziemy mogli spotkać się już w czwartek i spędzić wspólnie aż 4 dni.

W tym roku, w porównaniu do lat ubiegłych przygotowaliśmy dla was dodatkową opcję przy zapisach. Oprócz stałych opcji dochodzi bowiem kolejna - z pełnym wyżywieniem. Przedstawia się to następująco:

- opcja 1: pobyt od piątku 30.08 do niedzieli 01.09 (2 noclegi) - śniadanie w sobotę i niedzielę oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 2: pobyt od czwartku 29.08 do niedzieli 01.09 (3 noclegi) - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę oraz kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

- opcja 3 all inclusive: pobyt od czwartku 29.08 do niedzieli 01.09 (3 noclegi) z pełnym wyżywieniem - śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę, obiad w piątek i w sobotę, kolacje grillowe w piątek i w sobotę.

Pełen koszt pobytu wynosi odpowiednio 110 zł (opcja 1), 129 zł (opcja 2), 169zł (opcja 3).

Uczestnictwo w Zlocie dofinansowane będzie ze środków własnych Milan Club Polonia. W tym roku przewidywana kwota dofinansowania do pobytu każdej osoby (w zależności od frekwencji) wyniesie ok. 130 zł.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w Zlocie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP, a następnie dokonanie opłaty, w kwocie odpowiadającej cenie wybranej opcji, na rachunek bankowy, którego numer zostanie podany w mailu potwierdzającym zgłoszenie udziału w XIV Zlocie MCP. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest 19 sierpnia do godziny 17. Przypominamy również, iż jest to także ostatni dzień, w którym można się zapisać do Milan Club Polonia na sezon 2013/14.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie Członkowie Stowarzyszenia, mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Tradycyjnie podczas letniego Zlotu odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków. Wszystkie osoby będące członkami MCP, które zainteresowane są JEDYNIE uczestnictwem w zaplanowanym na sobotę 31 sierpnia Walnym Zgromadzeniu Członków, proszone są o zgłoszenie chęci przyjazdu na WZC, najpóźniej do 17 sierpnia na adres mailowy - kontakt@milanclubpolonia.pl - terminowe zgłoszenie przyjazdu ułatwi nam przygotowanie WZC od strony logistycznej.

Szczegółowy program Zlotu zostanie podany w najbliższym czasie.Dodano: 2013-07-25

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka