Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na mecz Milan - Fiorentina

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na spotkanie 35. kolejki Serie A Milan – Fiorentina. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 6 maja o godz. 15.00. Otrzymaliśmy z AIMC potwierdzenie puli 49 biletów. Ze względu na fakt, iż termin spotkania zbliża się dużymi krokami, zapisy na wyjazd, powołując się na punkt 1 Regulaminu kwalifikacji na wyjazdy MCP, trwać będą jedynie 6 dni, do środy 2 maja do godz. 16.00.

W przypadku, gdy ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa, niż liczba miejsc, kwalifikacja na wyjazd zostanie dokonana w oparciu o Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. W związku z faktem, iż nie został jeszcze wybrany dostawca programu losującego, o którym mówi Regulamin, Zarząd MCP zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia losowania metodą tradycyjną, z bieżącą prezentacją wyników na kanale irc #milan.pl. Osobą, która przeprowadzi losowanie będzie Prezes Zarządu Milan Club Polonia, Michał Wrona. Dokładny termin przeprowadzenia losowania zostanie podany do publicznej wiadomości (jako news na stronie oraz na forum w temacie poświęconym wyjazdowi) co najmniej 24 h przed rozpoczęciem losowania.

Koordynatorami wyjazdu będą Michał Wrona oraz Ewa Rakowska.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 320 PLN (słownie: trzysta dwadzieścia 00/100) na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie 24 1500 1142 1211 4006 6715 0000 MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Fiorentinę” . Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest środa 2 maja, do godz. 16.00.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Całkowity koszt wyjazdu (przejazd, ubezpieczenie, bilet) wynosi 320 PLN. Bilety w cenie 29 EUR (w tym opłata manipulacyjna AIMC) uprawniać będą do wejścia na I krąg trybuny niebieskiej. Wyjazd nastąpi z Opola w sobotę 5 maja w godzinach popołudniowych. Szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu zostaną przesłane oddzielnym mailem osobom zakwalifikowanym do wyjazdu. Powrót nastąpi w poniedziałek 7 maja w godzinach popołudniowych.

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do wyjazdu otrzymają w środę 3 maja potwierdzenie drogą mailową na adres podany przy zapisach do MCP. W odpowiedzi na tego maila prosimy o przesłanie numer telefonu komórkowego, który ułatwi dalszą komunikację, w szczególności w dniu wyjazdu.

Uwaga! W związku z zaostrzeniem wymogów bezpieczeństwa wszystkie osoby zakwalifikowane na wyjazd poproszone zostaną o przesłanie skanu dowodu osobistego. Skany przesłane zostaną do AIMC. W przypadku osób niepełnoletnich w grę wchodzi inny dokument tożsamości ze zdjęciem. Prosimy o przygotowanie zawczasu skanu dokumentu. Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Dodano: 2007-04-26

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka