Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Zapisy na Cuore Rossonero

Milan Club Polonia informuje, iż rozpoczynamy czwartą turę zapisów na karty kibica Cuore Rossonero. Karty zostaną wyrobione za pośrednictwem AIMC.

Cuore Rossonero jest imienną kartą kibica, która jest znakiem przywiązania do barw klubowych i w przyszłości na stałe zastąpi bilet papierowy. Posiadacz tej karty jest premiowany przez Milan poprzez specjalne punkty, na podstawie których jest nagradzany ułatwieniami przy pozyskiwaniu biletów. Dodatkowo karta ta uprawnia również do 15% zniżki na zakupy gadżetów Milanu we wszystkich oficjalnych punktach sprzedaży. Jest to między innymi Milan Megastore, a także Milan Store i San Siro Store. Dodatkowo dzięki karcie można uzyskać także zniżki przy wstępie do muzeum San Siro, 10% przy wypożyczaniu samochodu na terenie Włoch w firmie Europcar oraz 10% zniżki w restauracjach na stacjach Autogrill w soboty i niedziele.

Karta Cuore Rossonero staje się również niezbędna dla osób, które zamierzają brać udział w wyjazdach na mecze Milanu. Już od paru sezonów w wyjazdowych meczach rossonerich w Serie A ze względów bezpieczeństwa mogą brać udział tylko i wyłącznie osoby posiadające kartę Cuore Rossonero. Zdarzają się również mecze na San Siro, które zobaczyć mogą tylko posiadacze wyżej wymienionej karty.

Aby zgłosić chęć wyrobienia karty Cuore Rossonero, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty w wysokości 65zł (słownie - sześćdziesiąt pięć złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP:

Dodatkowo konieczne jest przesłanie drogą mailową skanu dowodu osobistego z dwóch stron i zdjęcia na adres kontakt@milanclubpolonia.pl
Zdjęcia oraz skany dokumentów należy przesyłać w formacie .jpg lub .jpeg a w tytule wiadomości należy wpisać "Cuore Rossonero". Pliki powinny być nazwane w formie "nazwisko_foto" oraz "dowod1/2". Inne formaty plików nie będą przyjmowane!

Na wpłaty i dokumenty czekamy do 14 grudnia 2012.

Dla osób, których karty zginęły lub rozmagnesowały się, istnieje również możliwość wyrobienia duplikatu Cuore Rossonero. Osoby takie proszone są o zaznaczenie w Panelu MCP opcji "duplikat" i wpisanie w numeru swojej dotychczasowej karty. Cena duplikatu wynosi 25zł (słownie - dwadzieścia pięć złotych).

Dodano: 2012-11-19

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka