Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- Informacje biletowe dla osób niepełnosprawnych
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Arsenal-Milan

Milan Club Polonia informuje, że zostanie podjęta próba uzyskania biletów na rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów Arsenal – Milan, który odbędzie się na Emirates Stadium 6 marca o godzinie 19:45 czasu lokalnego. Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań w Anglii, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Londynu na własną rękę. Na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator.

Ze względu na nietypowy charakter wyjazdu apelujemy do wszystkich chętnych o jak najszybsze zgłoszenia.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wyjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w Panelu MCP, a następnie dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 250zł (słownie - dwieście pięćdziesiąt złotych) na konto MCP, którego dane podane zostaną w mailu zwrotnym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w Panelu MCP. Powyższy koszt jest przewidywanym kosztem biletu na mecz.Na wpłaty czekamy do czwartku 2 lutego. Decydować będzie data zaksięgowania środków na koncie MCP.

Wszystkie osoby dokonujące wpłatę proszone są również o przesłanie drogą mailową informacji, czy dana osoba planuje wybrać się na mecz z Polski, czy z Wysp Brytyjskich. Zgłaszający się proszeni są także o potwierdzenie aktualnego numeru telefonu. Informację prosimy przesyłać na adres wyspy@milanclubpolonia.pl.

Miejsce zbiórki i pozostałe szczegóły zostaną ustalone w późniejszym terminie, a informacje te roześlemy do uczestników drogą mailową.

Przypominamy również, ze wyjazdy organizowane przez MCP są dostępne tylko dla członków fanklubu, którzy maja opłaconą składkę na bieżący sezon. Zgodnie z wymaganiami dekretu Amato, uczestnicy wyjazdu mogą zostać poproszeni o przesłanie skanu dokumentu tożsamości. Dlatego też osoby, które nie zgadzają się na wysłanie wymaganego skanu, proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Wszelkie pytania dotyczące tego wyjazdu prosimy kierować na forum bądź na skrzynkę mailową wyspy@milanclubpolonia.pl.

Dodano: 2012-01-23

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka